2022'de PS3 vs Xbox One

264075

Hectopat
Arkadaşlar daha çok singleplayer oynamayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım. Fiyatları zaten benzer hayatımda hiç de konsolum olmadı pek bir bilgim yok o yüzden şu anda hangisini almalıyım size sormak istedim.

Arkadaşlar daha çok singleplayer oynamayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım. Fiyatları zaten benzer hayatımda hiç de konsolum olmadı pek bir bilgim yok o yüzden şu anda hangisini almalıyım size sormak istedim.

PS3 kırılabileceği için PS3 diyebilirim Xbox tarafını pek bilmiyorum ama PS3 bayağı sağlam gamepasde var bakalım arkadaşlar ne diyecekler.

PlayStation 3’ün rakibi oyun konsolu Xbox 360, PlayStation 4’ün rakibi oyun konsolu ise Xbox One. Benzer fiyat bandında satılıyor ise Red Dead Redemption 2 gibi AAA oyunları oynayabileceğiniz için Xbox One’ı tercih etmelisiniz.

Son düzenleme:
Oyun sevkinize göre degisir.
Mesela PS 3'te RDR Last of Us gibi oyunlar icin alınır veya güclü bir bilgisayarınız varsa kesinlikle PS 3
Xbox One rakibi PS 4 AAA oyunları oynamak icin ideal güclü bir bilgisayarınız yoksa bunu almanız daha iyi olacaktır (bildigim kadarıyla olan bütün oyunlar bilgisayardada var)

Oyun sevkinize göre degisir.
Mesela PS 3'te RDR Last of Us gibi oyunlar icin alınır veya güclü bir bilgisayarınız varsa kesinlikle PS 3
Xbox One rakibi PS 4 AAA oyunları oynamak icin ideal güclü bir bilgisayarınız yoksa bunu almanız daha iyi olacaktır (bildigim kadarıyla olan bütün oyunlar bilgisayardada var)

Bilgisayarım iyi değil çoğu kişi Xbox'ı öneriyor zaten sanırsam Xbox alacağım teşekkürler size de.

Yeni konular

Geri
Yukarı