2023 fiyat performans PSU önerisi

Valiantt

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, kasa ve güç kaynağımı değiştirmek istiyorum Xigmatek markasına baktım lakin yine de tecrübesi ve bilgisi olan var ise benim ile paylaşırsa sevinirim öneri ve linke açığım şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba, kasa ve güç kaynağımı değiştirmek istiyorum Xigmatek markasına baktım lakin yine de tecrübesi ve bilgisi olan var ise benim ile paylaşırsa sevinirim öneri ve linke açığım şimdiden teşekkürler.

Color Master markasının ürünlerini öneririm bu konuda fakat alırken 8 Plus veya bronz ve üzeri olmasında dikkat edin. Ayrıca kendim Xigmatek sirocon III kullanıyorum memnunum ama fanların zamanla çatlama kroniği var bir tanesi çatladı yeni fan aldım bende.

GTX 1660 Ventus XS OC - AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz - DDR4 8 GB X2 Corsair RAM - MSI B550M Pro VDH- 250 GB M.2 SSD - 500 GB HDD sistem var fakat ben bunu RTX 3060 ile değiştirmek istiyorum minimum kaç W güç kaynağı almam lazım ayrıca en fazla 1200 lira bütçeye çıkabilirim şimdilik.

1200 TL üzerine hiçbir şekilde çıkamıyorsanız önerilen NZXT C550, RTX 3060 için de yeterli olur. 50 TL daha verebilirseniz, NZXT C650;

1300 TL olursa ve kasanız nispeten küçükse (V650 SFX modelinin kablo boyu kısa olduğu için kasa boyutu önemli);

Ya da;

Son düzenleme:
1200 TL üzerine hiçbir şekilde çıkamıyorsanız önerilen NZXT C550, RTX 3060 için de yeterli olur. 50 TL daha verebilirseniz, NZXT C650;

1300 TL olursa ve kasanız nispeten küçükse (V650 SFX modelinin kablo boyu kısa olduğu için kasa boyutu önemli);

Ya da;

Teşekkür ederim sanırım Cooler Master alacağım kasam orta büyüklük de sorun çıkarır mı kablolar?

Geri
Yukarı