Fiyat performans PSU önerisi

O işlemci ile ortalamada çıkabileceğiniz en makul kartlar zaten 6700XT civarındaki ekran kartları. Onlar için de 650W modeller gayet yeterli olacak ileride.

Bakalım erken indirim olursa teknoloji ürünlerine dediğiniz makul gibi duruyor. Yine de indirim bulunmazsa yeni yılda dolar kuru bilinmiyor. Bir de Steam dolara geçti TL değer kaybedip dolar yükselirse çok kötü olur açımdan. Yeni yıla girene kadar araştırıp edip indirimli veyahut indirimsiz almayı düşünüyorum bakalım.

Bakalım erken indirim olursa teknoloji ürünlerine dediğiniz makul gibi duruyor. Yine de indirim bulunmazsa yeni yılda dolar kuru bilinmiyor. Bir de Steam dolara geçti TL değer kaybedip dolar yükselirse çok kötü olur açımdan. Yeni yıla girene kadar araştırıp edip indirimli veyahut indirimsiz almayı düşünüyorum bakalım.
Bu arada bahsettiğim ürün zaten indirimde 4529 TL . Tr de 7-8 arası istediğiniz bütçe aralığında. Bütçem 5 k dediniz Amazon germany den gelecek 1 ay bekleyecem burada 2 kat fiyat vermek yerine 1 ay beklerim.

Aman hocam 2014'te dandik bir PSU vardı 10 yıl gitti. Ciddiyim bizim buralarda çok elektrik kesilir 1000 kere elektrik kesintisine maruz kalmıştır. Şimdiye kadar işimi gördü ve emekli oldu. Kasayla beraber gelen güç kaynağı idi. 2.000 TL gibi civarlarda olup da biraz indirimli PSU olsa benim için iyi olacaktır.

Bütçemi şimdi iyice belirttim 5K PSU önerisi gelince 😃
Karşılıyor fiyat aralığınızı

Bu arada bahsettiğim ürün zaten indirimde 4529 TL . Tr de 7-8 arası istediğiniz bütçe aralığında. Bütçem 5 k dediniz Amazon germany den gelecek 1 ay bekleyecem burada 2 kat fiyat vermek yerine 1 ay beklerim.

Karşılıyor fiyat aralığınızı
Hocam yanlış anlaşılmasın ve yanlış anlamışsın 5 k gibi bir PSU attığınız için bende 2 k olarak belirttim bütçeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı