2023 seçimlerini kim kazanır ve kimin kazanmasını istersiniz?

Efe Aydal aday olmayacağını duyurdu, yani çok da beklentiye girmeyin derim.
Efe'den kalma kuyruk acın var herhalde, dinsiz deyince olayı şak diye oraya başka türlü getirmezsin 🤣 Bana fark etmez, rakı olmuş 500 lira benim de en büyük derdim bu işte. Şöyle Allahsız kitapsız birisi gelsin de ülke batarken sarhoş olalım bari, sürüneceksek de mutlu sürünelim.

Oyların bölünmesine sebep olacak
Oylar bölünmüyor merak etme, seçim 2 aşamalı olacak.

Akıl var mantık var. AKP ve 6'lı masa varken zafer partisine kim oy versin?
Ülkesini seven herkes. Ahmet Kaya ve Yılmaz Güney övücüsü adama oy vermekten iyidir. Sözde Ermeni soykırımını anan adamlara oy vermekten iyidir. Bi' de Atatürk resmini profil fotoğrafı yapmış. Çoluk çocukla siyaset konuşmamam gerektiğini daha iyi anlıyorum. AKP'ye muhalif olma pahasına diğer kötülükleri göremeyecek konuma gelmişsiniz. Milliyetçi bir insan için CHP'nin AKP'den bir farkı yok. İstediğiniz partiyi destekleyin umurumda değil. Benim sinirime giden şey milliyetçi taklidi yapıp CHP'nin desteklenmesi. Biraz kafanızı kaldırın olur mu?

Hadi verdiler diyelim ne kadar yüzde oy alacak ta iktidarın değişmesini sağlayacak.
Bir partinin iş yapması için illa iktidara gelmesi gerekmiyor. Bugün bile Zafer Partisinin yarattığı baskıdan dolayı hükümet mültecilere karşı ek önlemler almaya çalışıyor. İlla iktidara gelmesi gerekmiyor, siyasi baskı oluşturması bile değişim yaratıyor.

Oyların bölünmesine sebep olacak
Oylar bölünmesin diye diye Kemal Kılıçdaroğlu gibi beceriksiz bir adama esir ettiniz bizi. Yeter artık.

Eğer ki iktidar değişirse zaten mülteciler gönderilecektir merak etmesin zafer partisine oy atma düşüncesinde olan kardeşlerimiz.
Kendinizi kandırmaya devam edin Cüzi Hakikat Partisi destekçisi arkadaşlar. Uyum politikası açıklayan CHP mültecileri falan yollamayacak. Özellikle yanında şeriatçı Gelecek ve Saadet partileri varken.

oktrol.png

Efe'den kalma kuyruk acın var herhalde.
Efe Aydal en sevdiğim ünlülerden biri. 8 yıldır takip ederim kendisini.

Son düzenleme:
Ülkesini seven herkes. Ahmet Kaya ve Yılmaz Güney övücüsü adama oy vermekten iyidir. Sözde Ermeni soykırımını anan adamlara oy vermekten iyidir. Bi' de Atatürk resmini profil fotoğrafı yapmış. Çoluk çocukla siyaset konuşmamam gerektiğini daha iyi anlıyorum. AKP'ye muhalif olma pahasına diğer kötülükleri göremeyecek konuma gelmişsiniz. Milliyetçi bir insan için CHP'nin AKP'den bir farkı yok. İstediğiniz partiyi destekleyin umurumda değil. Benim sinirime giden şey milliyetçi taklidi yapıp CHP'nin desteklenmesi. Biraz kafanızı kaldırın olur mu?

Bir partinin iş yapması için illa iktidara gelmesi gerekmiyor. Bugün bile Zafer Partisinin yarattığı baskıdan dolayı hükümet mültecilere karşı ek önlemler almaya çalışıyor. İlla iktidara gelmesi gerekmiyor, siyasi baskı oluşturması bile değişim yaratıyor.

Oylar bölünmesin diye diye Kemal Kılıçdaroğlu gibi beceriksiz bir adama esir ettiniz bizi. Yeter artık.

Kendinizi kandırmaya devam edin Cüzi Hakikat Partisi destekçisi arkadaşlar. Uyum politikası açıklayan CHP mültecileri falan yollamayacak. Özellikle yanında şeriatçı Gelecek ve Saadet partileri varken.

Eki Görüntüle 1607203

Efe Aydal en sevdiğim ünlülerden biri. 8 yıldır takip ederim kendisini.
Sana inat oyum CHAPEYE :D :D

Geri
Yukarı