2023 yılında uzaya çıkabilir miyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten onlara bir şey demiyorum. 2023 yılında çıkmayı bende mümkün görmüyorum lakin bunu adam gibi; "Destekliyoruz lakin 2023 yılı hayalden ibaret.", "Bana çok gerçekçi gelmedi." şeklinde görüş belirtmek gerekir, bu şekilde değil: "Açız ulan aç! nasıl çıkalım, Oğlum, daha ekmek alamıyoruz, Aya'mı çıkacağız. Bizim Uzayda ne işimiz var kardeşim."
Dün akşam bütçe problemleriyle ilgili birçok konu gördüm ve bu insanlar öğrenci, olmaması gereken durumlarla ilerliyoruz. Aynı Emirhan hocamın dediği gibi uzay sanayi ve çok dahası için ayrılan bütçemiz az sadece bütçe değil bütçe arttırılsa dahi bu sistem ile mümkün görünmüyor, arkadaşlarımız da yerini bulmuşken yazmışlardır.
5.4 milyon dolar bütçeyle biraz zor, he bütçesi 12.000.000.000 TL olan diyanetin bütçesinden biraz kısarsak olabilir :).

Dün akşam bütçe problemleriyle ilgili birçok konu gördüm ve bu insanlar öğrenci, olmaması gereken durumlarla ilerliyoruz. Aynı Emirhan hocamın dediği gibi uzay sanayi ve çok dahası için ayrılan bütçemiz az sadece bütçe değil bütçe arttırılsa dahi bu sistem ile mümkün görünmüyor, arkadaşlarımız da yerini bulmuşken yazmışlardır.
Aynı fikirdeyiz zaten. Sadece en azından sağda solda her gördüğümde kendimiz aşağılamaktansa normal bir şekilde açıklamak gerekiyor. "Biz mi yapacağız?" şeklinde ironik bir şekilde bahsetmek yerine.

Çıkma ihtimalimiz yok,türkiye Türksat uydularını fırlatmaktan bile aciz halde artık

Hala bu sayfanın en üstündeki yorum silinmemiş garip bir kişinin raporu demek ki yetmiyor, minik bir güncelleme.
1613072289625.png

2023'e inşaatı bitmez neye çıkıyor sen merdivene mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı