2023'de İphone XS almak

O paraya iPhone SE (2.nesil), iPhone 11 veya bulabilirseniz iPhone 12 mini/iPhone 12 bakmanız sizin için daha iyi olur.
İphone SE'ler küçük oluyor diye biliyorum. 11 ve 12'ler ikinci el olacağı için bakmıyorum o modellere. İkinci el bakmaktan uzağım.

Temiz 2.el iPhone 11 alabilirsin ama XS hiç kötü bir telefon değil iPhone 6S bile hala iş yapıyor alacağın XS sıfırsa XS al.
Teknoloji ürünlerinde insanlara güvenmiyorum. Temizden almak için sıfır bakıyorum. Bu fiyata da XS düşündüm.

SE 2. nesil tavsiye etmem yanlış hatırlamıyorsam 17.000 TL gibi bir fiyatı vardı bir de iPhone 6 gibi gözüküyor 17 verip iPhone 6 kullanıyorsunuz aslında ama performansına çok bir şey diyemem.
Tercih meselesi. Hem üst seviye işlemci olduğu için ve küçük bir pil ve küçük ekrana sahip olduğu için diğer iPhone modellerinden daha iyi performans verebiliyor. Tabii ekranının büyük çerçevelere sahip olması bir dezavantaj.

iPhone SE'ler küçük oluyor diye biliyorum. 11 ve 12'ler ikinci el olacağı için bakmıyorum o modellere. İkinci el bakmaktan uzağım.

Teknoloji ürünlerinde insanlara güvenmiyorum. Temizden almak için sıfır bakıyorum. Bu fiyata da XS düşündüm.

Sıfır XS bulmak zor gibi görünüyor biraz baktım. Bir miktar para daha ekleyip sıfır iPhone 11 alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı