2023'te GTX 1050 Ti laptop alınır mı?

Bütçe
9000

Ardantres

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Bütçem 8500-9000 arası üniversite için laptop bakıyorum. 1050 Ti laptoplar şu an günümüz için iyi mi dostlar?
Kullanacağım programlar: FL Studio AutoCAD.
Oyunlar ise: FiveM, Elden Ring, Outlast 3, RDR2, genellikle AAA'ya da FPS oyunları diyebilirim ama grafik takıntım çok yok. Fikirlerinizi sunarsanız sevinirim.

Hocam üst düzey bir performans beklemediğiniz için alınabilir ama yinede oyunlara göre düşük geldi bana sistem.

Öncelikle merhaba. Bütçem 8500-9000 arası üniversite için laptop bakıyorum. 1050 Ti laptoplar şu an günümüz için iyi mi dostlar?
Oyunlar ise: FiveM, Elden Ring, Outlast 3, RDR2, genellikle AAA'ya da FPS oyunları diyebilirim ama grafik takıntım çok yok. Fikirlerinizi sunarsanız sevinirim.
Çok yüksek grafiklere sahip oyunları çalıştırmaz. Geri kalanları açar ama AC Valhalla, Elden Ring gibi oyunlarda çok düşük fps verir. Hatta bazılarını açmaz. Yavaş yavaş ömrünü tamamlamaya doğru giden ama ucundan kıyısından yaşamaya devam eden bir kart. Biraz daha üst modeller daha iyi olur yüksek istemli oyunlar için.

1050 Ti RDR2, Elden Ring vs. oyunlar için yetersiz kalıyor.

1050 Ti almayın, eski ve kas gücü günümüz için yetersiz denilebilir.

Geri
Yukarı