2023'te hangi iPhone alınır?

Bütçem şu an yok 2 3 ay sonra alacağım, birkaç gün önce dolandırıldım...

Belki şu an eski bir telefon kullandığım içindir ama Samsung kamerası beni tatmin etmiyor.
J serisi bir cihaz mı kullanıyorsunuz? Samsung amiral gemilerinde çok fark oluyor ama yine de size kalmış. Kamera konusunda iki telefonda çok iyi, S23 kamera konusunda 14'ten iyi ve 14 Pro ile denk diyebiliriz. Samsung baydıysa iPhone tarafında 12, mümkünse 13 almanız daha iyi olacaktır.

J serisi bir cihaz mı kullanıyorsunuz? Samsung amiral gemilerinde çok fark oluyor ama yine de size kalmış. Kamera konusunda iki telefonda çok iyi, S23 kamera konusunda 14'ten iyi ve 14 Pro ile denk diyebiliriz. Samsung baydıysa iPhone tarafında 12, mümkünse 13 almanız daha iyi olacaktır.

J6 Plus kullanıyorum şu anda.

Türkiye'de Apple modelleri pahalıya satılıyor. Hangi modeli alırsanız alın paranızın karşılığını tam alamayacaksınız. Ama ille de Apple alacağım diyorsanız 28000 civarına iPhone 13 düşünülebilir bence.

Türkiye'de Apple modelleri pahalıya satılıyor. Hangi modeli alırsanız alın paranızın karşılığını tam alamayacaksınız. Ama ille de Apple alacağım diyorsanız 28000 civarına iPhone 13 düşünülebilir bence.
Ama bu fiyata S23+ alabileceğinizi ve onun çok daha güçlü bir cihaz olduğunu da belirtmek isterim.

Öncelikle iyi akşamlar efenim, ben Android'den biraz sıkılmış durumdayım. Eski bir telefon olduğundan dolayı olabilir, yenilenmiş telefonlarda iPhone 12 ve 12 Mini ilgimi çekti. Yüksek model bir telefon almak istiyorum. Sizce 12 Mini almak mantıklı mı? Sizin önerileriniz nelerdir?
Yenilenmiş telefon alınmaz. Her gün söylüyoruz.

Öncelikle iyi akşamlar efenim, ben Android'den biraz sıkılmış durumdayım. Eski bir telefon olduğundan dolayı olabilir, yenilenmiş telefonlarda iPhone 12 ve 12 mini ilgimi çekti. Yüksek model bir telefon almak istiyorum. Sizce 12 mini almak mantıklı mı? Sizin önerileriniz nelerdir?

Yenilenmiş cihaz alınmaz. İkinci el Apple garantili iPhone 12 Pro almanı tavsiye ederim.

Öncelikle iyi akşamlar efenim, ben Android'den biraz sıkılmış durumdayım. Eski bir telefon olduğundan dolayı olabilir, yenilenmiş telefonlarda iPhone 12 ve 12 Mini ilgimi çekti. Yüksek model bir telefon almak istiyorum. Sizce 12 Mini almak mantıklı mı? Sizin önerileriniz nelerdir?
12 ve 12 mini alınabilir hocam. Mini modellerini sevdiyseniz 12 yerine 13 mini alabilirsiniz. Pro modellerine de bğtçeniz yetiyorsa bakabilirsiniz.

Kalitesiz parça kullanımı vs.

Alacaksan ikinci el al.

Yeni konular

Geri
Yukarı