2023'te hangi iPhone alınır?

Öncelikle iyi akşamlar efenim, ben Android'den biraz sıkılmış durumdayım. Eski bir telefon olduğundan dolayı olabilir, yenilenmiş telefonlarda iPhone 12 ve 12 Mini ilgimi çekti. Yüksek model bir telefon almak istiyorum. Sizce 12 Mini almak mantıklı mı? Sizin önerileriniz nelerdir?

Yenilenmiş telefon alınmaz, 2. el almaya çalışın, ama iPhone 12 mini gayet iyi bir telefon, tam olarak bütçenizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

2. el iPhone 12 mini dışında başka iyi bir seçeneğiniz yokmuş zaten hocam, ayrıca galiba sahibindenden de dolandırılmışsınız, Param Güvende ile satın alırsanız bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Sahte link atılmıştı ben de fark edemedim çalıştığım için onda da Param Güvende vardı.

Öncelikle iyi akşamlar efenim, ben Android'den biraz sıkılmış durumdayım. Eski bir telefon olduğundan dolayı olabilir, yenilenmiş telefonlarda iPhone 12 ve 12 Mini ilgimi çekti. Yüksek model bir telefon almak istiyorum. Sizce 12 Mini almak mantıklı mı? Sizin önerileriniz nelerdir?
12'yi alabilecekseniz en azından 12 Mini almayınız. Bu arada demişken minimum iPhone 12 almanız gerek... Çünkü iOS 18'de tahminen A12'nin desteği kesilecek ve 19'da yüksek ihtimallede iPhone 11ler gidecek. 12 Mini almak isterseniz iPhone 8 boyutunda 2200 mAh ve küçük olduğu için ppi değeri en yüksek ekrana sahip olacaksınız(değiştiyse,yanlışım varsa affola.) ek olarakta pil düşük olduğu için biraz üzebilir eğer telefona çok bakıyorsanız. Uzun lafın kısası alacaksanız minimum 12, olmazsa da 12 mini gereksinimlere göre bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı