2023'te iPhone 13 alınır mı?

Bütçe
30000
Yanıtlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Başka bir sorum daha olacak. Cumhurbaşkanı vergi indirimi olacağını söylemişti. Sizce böyle bir şey olur mu, olursa da ne zaman olur? Vergi indirimini beklemeli miyim?

Yanıtlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Başka bir sorum daha olacak. Cumhurbaşkanı vergi indirimi olacağını söylemişti. Sizce böyle bir şey olur mu, olursa da ne zaman olur? Vergi indirimini beklemeli miyim?
Üniversite öğrencileri için olacak ve tek seferlik. Ne zaman geleceği hakkında bir fikrim yok ama bir yandan gün geçtikçe zamlanma ihtimalini de unutmamak lazım.

Ip13 hoş cihaz ama fiyatını hak etmiyor. Maalesef Türkiye şartları için alınabilecek bir cihaz olduğunu düşünmüyorum. O kadar parayı 60hz, 128gb, telefoto lensi olmayan bir telefona vermek istemezdim ben. Alırsan üzer mi, sanmıyorum en kötü çok değer kaybetmeden ikinci elde elden çıkartırsın. Başka öneri istersen S23 mükemmel bir makine.

IP13 hoş cihaz ama fiyatını hak etmiyor. Maalesef Türkiye şartları için alınabilecek bir cihaz olduğunu düşünmüyorum. O kadar parayı 60Hz, 128 GB, telefoto lensi olmayan bir telefona vermek istemezdim ben. Alırsan üzer mi, sanmıyorum en kötü çok değer kaybetmeden ikinci elde elden çıkartırsın. Başka öneri istersen S23 mükemmel bir makine.

S23'ü görmüştüm bende. Sağlam cihaz. iPhone 14 ile kafa kafaya bir telefon. Sadece telefon biraz küçük o yüzden çekincem var.

Arkadaşlar merhaba. 2023 yılındayız. 2021 Eylül ayı gibi çıkış yapmış bir telefona, 28k TL vermek mantıklı mı? Daha önce iOS kullanmadım. iOS denemek istiyorum. Alışamam diye tedirginlik duyuyorum.

Sizce iPhone 13 için 28k TL vermek mantıklı mı, yoksa Android ile devam edip başka modellere bakmalı mıyım?

Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

O para değmez ama 2. El falan alabilirsiniz uygun fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı