2023'te ne olacak?

Ekran kartı üreteceğiz!
HJHJHJ (2).jpg

Kaynak: [YHA] İlk Türk Yapımı Ekran Kartı test edildi!
@kerem_34 fotoğrafı (ç)aldığım kişi.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü. Ha tabii bide seçim var.
Cumhuriyetimizin 100. yılına bu şekilde girmek yakışmadı, yakışmayacak.
Atatürk'ün kemikleri sızlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana büyük çoğunlunuz katılmayacak ama yine de yazıyorum. Doğu Akdeniz halledilirse ve ab ile Türkiye ilişkileri yükselirse Türkiye ab ye alınabilir ve bir nebze olsun ekonomi iyi olabilir.

Bor sayesinde gidebilen " yürüyen uçak " projesi tamamlanmış olacak.
Dolar ve Euro 50 kuruşdan alıcı bulucak.
Tabi 2023'de ilk ışıklı mışıklı " borbax " laptoplar tüm şehirlerde satışa çıkacak.

Bana büyük çoğunlunuz katılmayacak ama yine de yazıyorum. Doğu Akdeniz halledilirse ve ab ile Türkiye ilişkileri yükselirse Türkiye ab ye alınabilir ve bir nebze olsun ekonomi iyi olabilir.
AB'ye mevcut iktidarla hayatta giremezsin. Çelişkide tavan yapmış bir lider var başında.
Batıya ve batı insanına bir yandan "gavur" diyor, bir yandan da AB'ye girmek için 4 maymunu oynuyor.
Ayrıca AB'ye girmen ekonomini rahatlatmaz. Ekonomimizdeki ana problem AB'ye girmek gibi şeyler değil çünkü.
Para birimimiz Euro olsa bile 250-300 Euro olurdu asgari ücret eğer AB'ye girseydik. Halk yine her zamanki gibi fakir kalacaktı.

Ben artık seçimle bir şey değişeceğine inanmıyorum. Hala bolca insansı yaratık var. Zaten olmasa bile illegal yollar var. Sömürülecek atom kalmayana kadar devam.😕

Ab'ye mevcut iktidarla hayatta giremezsin. Çelişkide tavan yapmış bir lider var başında.
Batıya ve batı insanına bir yandan "gavur" diyor, bir yandan da Ab'ye girmek için 4 maymunu oynuyor.
Ayrıca Ab'ye girmen ekonomini rahatlatmaz. Ekonomimizdeki ana problem Ab'ye girmek gibi şeyler değil çünkü.
Para birimimiz Euro olsa bile 250-300 Euro olurdu asgari ücret eğer Ab'ye girseydik. Halk yine her zamanki gibi fakir kalacaktı.

Hocam haklısın başımın üstünde yerin var ama bak ilişkiler iyi olunca diyorum minimicik bir ihtimalle olsa ab Türkiye'ye yardım etmez mi?

Hocam haklısın başımın üstünde yerin var ama bak ilişkiler iyi olunca diyorum minimicik bir ihtimalle olsa ab Türkiye'ye yardım etmez mi?
Türkiye AB'nin babasının oğlu değil, neden yardım etsin? Borç vererek yardım etmeyi kastediyorsan evet, o şekilde bir yardım söz konusu olabilir. Tabii buna da yardım deniliyorsa.
Ülkeler her zaman birbirleriyle çıkar ilişkisi kurar.

Geri
Yukarı