2023'te ne olacak?

Bor madenlerini zaten çıkartabiliyoruz dostum. Ne saçma sapan şeylere inanıyorsunuz anlamıyorum ki. Az açıp okumak yerine her duyduğunuz inanıyorsunuz. Aynen dostum, kendi ülkemizde olan madeni çıkartamıyoruz :D

Boru çıkartıp hammadde olarak (işleyemediğimiz için) çok ucuzdan satıyoruz diğer devletlere.

Araştırma yapıp bu gibi saçma şeylere inanma.
Bordan eşya üretip satılabiliyor mu?
Borcam diye bir şey var adında bile bor geçiyor dostum. Aynı dünyada yaşadığımıza emin misin sen? Lütfen az açıp araştır, bir şeyleri oku.

Bir şey sormak istiyorum alakasız ama. 2023'te cumhurbaşkanlığı seçimi var ya hani ama Erdoğan 2014'de cumhurbaşkanı olmuş ve cumhurbaşkanının görev süresi 5 yıldır yazıyor bu nasıl oluyor?
Link

Bir şey sormak istiyorum alakasız ama. 2023'te cumhurbaşkanlığı seçimi var ya hani ama Erdoğan 2014'de cumhurbaşkanı olmuş ve cumhurbaşkanının görev süresi 5 yıldır yazıyor bu nasıl oluyor?
Link
24 Haziran 2018 tarihinde erken seçim yapılmıştı ondan dolayı. Erken seçimin bir amacı da diğer seçimi 2023 yılına getirmekti zaten.

Çok basit açıklayabilirim.
2023 de seçimler olacak cumhur başkanımız tüm yenilikleri 2023'e aktardı(uzaya çıkma, yerli otomobil, tank vb...)Sırf seçimi tekrar kazanbilmek için böyle yapıyor eğer birdah kazanırsa 2027 de dolar 30TL rahat geçer(abartı değil gerçek)

Doların 30 TL olması için ülkenin içinden geçmeleri lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı