2023'te PlayStation 5 alınır mı?

Bütçe var hocam PC upgrade mi PlayStation mı alayım sizce.

Ben PlayStation'cı tayfadan değilim hocam oyunları pahalı geliyor güzel bir ekran kartı ve kol alın keyfinize bakın derim.

SSD Samsung 980 1 TB SSD sağlığı vs normal kontrol ettim işlemci darboğaz mi yapıyor anlamadım.

SSD güzel sağlığı vb bir sorunu yoksa temiz bir format işi çözebilir FPS değerleriniz artmaz fakat Steam içerisinde veya GameLoop içerisinde drop yemeniz veya kasması normal değil.

Ben PlayStation'cı tayfadan değilim hocam oyunları pahalı geliyor güzel bir ekran kartı ve kol alın keyfinize bakın derim.

Şu sistemi alsammı hocam?

Bütçe var hocam PC upgrade mi PlayStation mı alayım sizce.
PC'ye alışan kişinin PC'den, konsola alışan kişinin konsoldan devam etmesi taraftarıyım. PC'de yoruldum rahat bir şekilde oynamak istiyorum derseniz konsol bu konuda gerçekten avantajlı ancak PC'de de rahat edebilen birine bu soruya cevap olarak bütçesine göre hareket etmesini öneririm.

SSD güzel sağlığı vb bir sorunu yoksa temiz bir format işi çözebilir FPS değerleriniz artmaz fakat Steam içerisinde veya GameLoop içerisinde drop yemeniz veya kasması normal değil.

3_4 kere format attım ilk aldığımda bile Fortnite'ta donma vardı hala devam etmekte.

Geri
Yukarı