2024 yılında RX 580 8 GB alınır mı?

Bütçe
4000-4500

enes1660

Femtopat
Daha fazla  
Screenshot_2024-05-27-00-22-58-041_com.sahibinden-edit.jpg

Eski bilgisayarımın parçalarını yeniliyorum. 2024'te sizce bu fiyata RX580 alınır mı?

Alınmaz. Yeni teknoloji çok daha iyi fiyat performans sağlıyor. Ayrıca bu kart mining için zamanında vazgeçilmez bir karttı. Piyasada canlı RX 580 bulman mümkün bile olmayabilir.

Eki Görüntüle 2205774

Eski bilgisayarımın parçalarını yeniliyorum. 2024'te sizce bu fiyata RX580 alınır mı?

Paylaştığınız görseldeki ilan garip. 4 aylık olması mümkün değil. 2022 yılında RX 580 için MSI üretimi durdurmuştu. Kutu olmaması ve fatura olmaması işi daha ilginç hale getiriyor. GPU-Z bilgilerinin ekran görüntüsünü isteyin. Orada release date yazar. Bilgide bir yanlışlık olabilir.

Kullandığınız sistemi belirtebilir misiniz?

Sıfırdan yeni bir sistem toplamaya çalışıyorum. Yani en azından sistemi komple sıfırdan yenileyeceğim ama yine de isterseniz:

İşlemci: AMD Radeon R8 7650K.
Anakart: ASUS H68M-K
Ekran kartı: RX 460 2 GB.
RAM: Corsair 8 GB DDR3 RAM.
Power Supply: 500 Watt FSP güc kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@enes1660 sisteminizi komple 0'dan yenilemek istiyorsanız elinizdeki sistemi çıkarmaya bakın, 2. el ekran kartı aldığınızda bir de onu satmaya çalışacaksınız elinizde halihazırda bir kart varken. Sisteminizi ne zamana yenilemeyi düşünüyorsunuz? Elinizdeki sistemi çıkartarak mevcut bütçenize ekleyerek hareket etmek mantıklı olabilir.

@enes1660 sisteminizi komple 0'dan yenilemek istiyorsanız elinizdeki sistemi çıkarmaya bakın, 2. el ekran kartı aldığınızda bir de onu satmaya çalışacaksınız elinizde halihazırda bir kart varken. Sisteminizi ne zamana yenilemeyi düşünüyorsunuz? Elinizdeki sistemi çıkartarak mevcut bütçenize ekleyerek hareket etmek mantıklı olabilir.

Elimdeki sistemi zaten çıkarmaya çalışıyorum. Bütçe konusu o kadar sıkıntı değil biraz daha esnek davranabilirim. Yani sisteminin satılmasını beklemeden sıfırdan 2. el bir sistem toplamaya çalışıyorum. Belirttiğim bütçe sadece ekran kartı için ayrılmış bir bütçe. F/P bir ilan bulursam bütçemi arttırabilim.

Geri
Yukarı