2024 yılında S21 FE alınır mı?

Bütçe
17.000TL
S fe serisi, S serisinden (F)eragat (E)tme serisidir, melez bir seridir, ne A serisi ne de S serisidir. Bunu da göz önünde bulundurun, üstte bir arkadaşımız "sonuçta S serisi bir cihaz alacaksınız" demiş ama keşke öyle olsaydı.

S21 fe de A serisi ekran kullanılıyor bataryadan kimse memnun değil, (3900 mah) bu iki kriter bile almamak için yeterli, umarım başka alternatiflere de bakmışsınızdır.

Ben Samsung s23 Ultradan başka bir modeli beğenemedim, Honor 90'ı da değerlendirebilirsiniz.

Hocam aklıma bir şey takıldı öğrenci indirimi 10.000 liraya kadar değil miydi telefon 17.000 lira bilgilendirirseniz sevinirim.

Samsung kendi sitesinde eğitim indirim programı yapıyor. Bildiğim kadarıyla devlet indirimden bağımsız bir indirim.

Hocam aklıma bir şey takıldı öğrenci indirimi 10.000 liraya kadar değil miydi telefon 17.000 lira bilgilendirirseniz sevinirim.
Hocam bu Samsung'un yaptığı öğrenci indirimi. E devletten aldığınız öğrenci belgenizle %18 indirim uygulanabiliyor.

Hocam bu Samsung'un yaptığı öğrenci indirimi. e-Devlet'ten aldığınız öğrenci belgenizle %18 indirim uygulanabiliyor.

Hocam lise son sınıf öğrencisiyim bize de oluyor mu? Yoksa sadece üniversite öğrencilerine mi ait?

Hocam lise son sınıf öğrencisiyim bize de oluyor mu? Yoksa sadece üniversite öğrencilerine mi ait?
Oluyor hocam. Sadece e devletten öğrenci belgeni indirip yüklemen lazım.

Oluyor hocam. Sadece e devletten öğrenci belgeni indirip yüklemen lazım.
Aynısı öğretmenler için de geçerli öğretmen olanlar öğretmen belgesini indirip barkod numarasını girerek yapabiliyor. Ailenizden öğretmen varsa işe yarayabilir.

PDF olarak indirdikten sonra sağ üstte bir barkod numarası var onu girmen gerek.

GT2 öneren de vardı. Şuan GT2 256 GB'ın 15.000 gibi bir fiyatı var. Sizce hangisini almak daha mantıklı?
Ben Honor 90 ve GT 2 arasında tercih yapardım.
Aralarından en ucuz GT2, GT 2 alıp artan 3-4 kağıtla da Sennheiser kulak üstü kulaklık alırsın bakarsın keyfine.

Tek kıyasın kamera ise S21 FE ve Honor 90 kıyaslamasına bakarsın ona göre son kararını verirsin.
Ben Samsung almaktan yanayım fakat aradaki fiyat farkı ve önerilmesinden dolayı sormak istedim. Bir de doğum günüm yaklaşıyor Samsung doğum gününe özel %10 indirim kuponu tanımlıyormuş böylece 15.500TL'ye geliyor S21 FE.
2024 Ocak ayına girdik artık, bir bakarsın Samsung fiyatlara zam yapar. 😂

Ben Honor 90 ve GT 2 arasında tercih yapardım.
Aralarından en ucuz GT2, GT 2 alıp artan 3-4 kağıtla da Sennheiser kulak üstü kulaklık alırsın bakarsın keyfine.

Tek kıyasın kamera ise S21 FE ve Honor 90 kıyaslamasına bakarsın ona göre son kararını verirsin.

2024 Ocak ayına girdik artık, bir bakarsın Samsung fiyatlara zam yapar. 😂
Doğum günüme 10 gün var beklesem mi beklemesem mi diye tereddütteyim.

Fiyatını da düşününce çok iyi bence. Alınır da. iPhone 11'den daha ucuz ve çok daha iyi cihaz. Tabii kağıt üzerinde.

Aslında oyun performansı olarak iyi olması dışında bir artısı yok. Ayrıca 11 serisi en kötü iPhone serisi bunu herkes biliyor belki de alınmayacak tek iPhone.

Aslında oyun performansı olarak iyi olması dışında bir artısı yok. Ayrıca 11 serisi en kötü iPhone serisi bunu herkes biliyor belki de alınmayacak tek iPhone.

Kullanan tanıdıklarım var ısınma sorunundan bahsediyorlardı. Çok fazla iPhone kullandılar aralarında en beğenmedikleri iPhone 11'di. Zaten artık ömrünü tamamlıyor Apple diye iPhone almanın manası yok almak için almaya gerek yok. Aktif 11 kullanan bir abim var iş yerinde şarjsız duramıyor şarja takıyor :D

Yeri geldiğinde A54 bile iPhone 11'den daha iyi bir cihaz. Kaldı ki S21 FE ile iPhone 11 kıyaslamak bence çok mantıklı değil. SD 888 versiyonu bence gayet güzel. iOS işletim sistemi için o kadar fark ödemeye gerek yok.

Doğum gününüzden bahsettiniz. Eğer 15 Ocak tarihini geçmiyorsa bekleyin derim. Çünkü asgari ücret zamını almadan zamları hafiften hissettik Samsung yapar mı bilemem lakin az kaldıysa bekelyin S21 FE gibi bir cihazı 15500 TL civarında almaktan bahsediyorsunuz. Honor 90 ile GT 2 cihazlarına yönelirseniz bilemem. Tamamen kriterlerinize bağlı hangisini istediğiniz.

A34 bile 13000TL bandında şu an. S21 FE 15500 TL olduğu zaman bana mantıklı geliyor. Zira s serisinde FE olsa bile tereddütte kalmayın şu an batarya dışında S20 FE A34 cihazından çok daha iyi durumda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı