2024 yılında Xbox One S alınır mı?

Halen daha kullandığım güzel bir konsol. Oynadığım oyunlar, Mk 11, Tekken 7, FH5, Rocket League, GTA ve çoğu GamePass oyununu bu konsolda oynadım. İyi bir ses sistemi ve televizyon/monitör ile çok zevkli oluyor. Tabi bunun üzücü yanı, yeni nesil oyunlarda artık zorlanması ve bütçeniz var ise daha yeni bir tane almanız daha doğru olur. Şimdi dediğiniz fiyatlara bakıyordum da One S eğer 512GB ise 4 civarı, 1 TB ise 5 civarı gayet uygundur. Zamanında ise ben 2.5k konsol + 2 kol + 4 hediye oyun ile almıştım 😔 bu yeni fiyatlara halen daha alışamadım.

Halen daha kullandığım güzel bir konsol. Oynadığım oyunlar, Mk 11, Tekken 7, FH5, Rocket League, GTA V'e çoğu Game Pass oyununu bu konsolda oynadım. İyi bir ses sistemi ve televizyon/monitör ile çok zevkli oluyor. Tabii bunun üzücü yanı, yeni nesil oyunlarda artık zorlanması ve bütçeniz var ise daha yeni bir tane almanız daha doğru olur. Şimdi dediğiniz fiyatlara bakıyordum da One S eğer 512 GB ise 4 civarı, 1 TB ise 5 civarı gayet uygundur. Zamanında ise ben 2.5k konsol + 2 kol + 4 hediye oyun ile almıştım 😔 bu yeni fiyatlara halen daha alışamadım.

Evet maalesef 💡 sağ olsun alışamadıkki bir de 5000 5500 gibi 1 TB 2 kol buldum çoğunda onlar güzel gibi zaten oynayacağım oyunlar FIFA 23 GTA 5 Mortal Kombat (var ise) Forza Horizon 4 /5 son olarak GTA 5

Fark yok mu? One X ve One S arasında grafik güç olarak çok fark var dolap uygulaması var oradan da bak ben geçen hafta bulmuştum şuan var mı bilmiyorum. One X lerin hepsi 1 TB.
Hocam siz anlamadınız herhalde. Hocam diyor ki zaten görüntü sağlayıcım çok iyi olmadığı için benim için çok bir şey fark etmeyecek ve One S'in görüntü kalitesi kötü değil. Onun için hani çok sıkıntı değil. Retro, arcade oyunları gibi piksel piksel vermeyecek görüntüyü.

Evet maalesef 💡 sağ olsun alışamadıkki bir de 5000 5500 gibi 1 TB 2 kol buldum çoğunda onlar güzel gibi zaten oynayacağım oyunlar FIFA 23 GTA 5 Mortal Kombat (var ise) Forza Horizon 4 /5 son olarak GTA 5
Temiz ise makul fiyatlar. Almadan önce deneme imkanı var ise, deneyip joystiklerinde drift sorunu, tuşlarında ve L/R1-2 tuşlarının özellikle içe göçmediğine emin olun. Konsolun açılmadığından ve çok fazla ısınmadığına da bakınız. FH5, GTA 5 vb oyunlarda ısınma olabilir ama bunun da bir derecesi var. Dokununca/deneyince onu anlarsınız diye düşünüyorum zaten.

Seneye alacaksan alınmaz bence. Sonra elinden çıkarman zor olur
Fiyatlar bu şekilde giderse, elinde konsol olmayan insanlar hep bunlara yönelecektir. Onun için pek sanmıyorum.

Seneye alacaksan alınmaz bence. Sonra elinden çıkarman zor olur.

Bir de yazdığı.

Temiz ise makul fiyatlar. Almadan önce deneme imkanı var ise, deneyip joystiklerinde drift sorunu, tuşlarında ve l/r1-2 tuşlarının özellikle içe göçmediğine emin olun. Konsolun açılmadığından ve çok fazla ısınmadığına da bakınız. FH5, GTA 5 vb oyunlarda ısınma olabilir ama bunun da bir derecesi var. Dokununca/deneyince onu anlarsınız diye düşünüyorum zaten.

Fiyatlar bu şekilde giderse, elinde konsol olmayan insanlar hep bunlara yönelecektir. Onun için pek sanmıyorum.

Zaten ya Param Güvende ile almayı düşünüyorum ya da görerek almayı ama bölgemde çok satıcı bulamadım.

Oynamayı düşündüğünüz tüm oyunlar var lakin gta 5 in gelmesi gta 6 için insanlara hatırlatma falandır yani 2 3 aya gider çok kalmaz xbox store indirimleri ile 110 tl ye alabilirsiniz tabi zam gelmezse ( 8 aydır xbox series x kullanıyorum dolar/euro ne kadar değiştiği baya Bi oyunu almak için takip ediyordum zam görmedim)

Geri
Yukarı