Xbox One S 2024 yılında alınır mı?

Taşınabilir bir şey istiyorsan Switch Lite alabilirsin fakat oyunların maliyeti büyük dert haline gelir. Bunu da düşünmen lazım, ayrı olarak Nintendo oyun kültürüne de aşina mısın? Yeni 3.parti AAA oyunları oynayamıyorsun çünkü bu alette.

Sebep?

Aşina değilim oyun fiyatlarınıda göz önunde bulundurursak zaten onu elemiştim.

Series S dururken hiç yönelmeyin hocam. Bir tık daha bütçeyi artıramıyorsanız One S alınabilir.

İkinci el 5kya anlaştık ileride 2kyada depolama yükseltmesi yapacaktim yine 7kya Series S zor sanıyorum.

Yakın zamanda bir konu oluşturmuştum. Switch Lite almayı planlıyordum. Uzak köy, bahçe gibi bir yerde kalacağım o yüzden Switch Lite tercih edecektim fakat bütçeyi biraz yükselterek Xbox One S alınmasının daha doğru olacağı söylendi. Size danışmak istedim. Sizce hala alınır mı?

Bir de alacağım model 500GB. Depolamayı yükseltme için şöyle bir şey düşündüm.
Özel oyun için ps4 daha mantıklı. Xbox'ın eski nesil konsollarında çok fazla özel oyun yok. PS4'ün hem özel oyunları daha fazla hemde daha kaliteli.

Oyun kütüphanesi kısıtlı, konsol eski.
Eski? İkisi de aynı jenerasyonun konsolu. PS4 ne kadar eskiyse One S de o kadar eski, hatta One S abisi ve PS4’ün asıl rakibi vanilya One’dan sonra çıktığı için daha yeni. Kütüphane olarak da PS exc. oyunları dışında geri kalır yanı yok. One S bu oyunlar önemsenmez ise daha ucuza f/p olarak aynı deneyimi yaşatır.

Fiyatına göre alınır. 4K altına bulursanız alınır, üstü 10 senelik cihaza değmez. PS4 zaten neredeyse 2 kat pahalı onun ikinci el fiyatına ikinci el Series S var bu sebepten ucuz bir One S mantıklı olur.

Özel oyun için ps4 daha mantıklı. Xbox'ın eski nesil konsollarında çok fazla özel oyun yok. PS4'ün hem özel oyunları daha fazla hemde daha kaliteli.
Aynı zamanda fiyatı da daha fazla 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı