Xbox One S 2024 yılında alınır mı?

Teşekkür ederim şimdi birde depolama ve nelere dikkat etmem gerektiği hakkında bir konu açacağım.

Her oyuncu Playstation exc oyunlarının tadına bakması lazım gerçekten her bir oyun başyapıt ama arkadaşın özel oyun takıntısı yoksa sadece 3.parti oyunlar oynayacaksa Xbox’ta alınabilir.
Hocam PlayStation 4 bu fiyatını hak etmiyor. Yani evet dediğiniz doğru ama ülkemizde PS4'e 10 yıllık olmasına rağmen anormal bir ilgi var. Böyle giderse daha da pahalılaşıcak.

Hocam PlayStation 4 bu fiyatını hak etmiyor. Yani evet dediğiniz doğru ama ülkemizde PS4'e 10 yıllık olmasına rağmen anormal bir ilgi var. Böyle giderse daha da pahalılaşıcak.
Playstation'ların piyasası yüksek ama her türlü değeceğini düşünüyorum. Bütçe kısıtlı ise xbox almak daha mantıklı.

Ben Xbox One S aldım, elime ulaşmasını bekliyorum. PlayStation 3 parasına denk geldi neredeyse, tabii ki şu anda PS3 fiyatları da çok uçuk ama neyse. Geldiği zaman size yorumumu yazarım, amacım çoğunluk olarak splitscreen oyunları oynayıp bitirmek tabii ki geriye dönük uyumlu oyunlar ile birlikte.

Ben Xbox One S aldım, elime ulaşmasını bekliyorum. PlayStation 3 parasına denk geldi neredeyse, tabii ki şu anda PS3 fiyatları da çok uçuk ama neyse. Geldiği zaman size yorumumu yazarım, amacım çoğunluk olarak splitscreen oyunları oynayıp bitirmek tabii ki geriye dönük uyumlu oyunlar ile birlikte.
Hocam geriye dönük uyumluluk muhteşem birşey ya. Series X/S'de bir de üzerine Fps boost ekleniyor tadından yenmez oluyor.

Aynen öyle geriye dönük uyumluluk kütüphanesi neredeyse normal oyunlar kadar ve yaklaşık 200'e yakın tek ekrandan iki kişi oynanabilen oyun var toplamda. Onu geçtim bende GTX950M'li laptop var ve artık Apex Legends olsun ya da PUBG olsun 720p Low'da 60 FPS bile vermiyor. Ama Xbox One S'te daha iyi oynanıyor gibi. Veya Red Dead Redemption 2 ya da farklı yeni nesil (en azından 2021'e kadar çıkmış) çoğu oyunu 60 FPS gibi değerlerde oynamak hala güzel bir şey diye düşünüyorum. Şu anda yanlış hesap yapmadıysam eğer 2300 TL gibi bir rakama 16 aylık Game Pass Ultimate geliyor. 12 aylık 2 adet kod + Xbox'un kendi sitesinden 1 aylık Ultimate alınca yeni kural ile 16 aylık oluyor 24 ay yerine. Bence yine de iyi.

Geri
Yukarı