2024'te ikinci el iPhone SE 2020 alınır mı?

THe_DuDee

Hectopat
Daha fazla  
Şu an orta düzey Android telefon kullanıyorum fakat kamerası yeterli gelmiyor. Pil sağlığı 80 85 civarlarında olan fatura ve kutusu mevcut olan bir iPhone SE 2020 alınır mı? Fiyat 8000 civarları. Ve telefonun ömrü ne kadar olur güncelleme ve uygulama desteği bakımından?

Video kalitesi dışında orta segment Android'lerin bile bariz gerisinde kalacaktır.

Şu an orta düzey Android telefon kullanıyorum fakat kamerası yeterli gelmiyor. Pil sağlığı 80 85 civarlarında olan fatura ve kutusu mevcut olan bir iPhone SE 2020 alınır mı? Fiyat 8000 civarları. Ve telefonun ömrü ne kadar olur güncelleme ve uygulama desteği bakımından?
7500 lira altına alınabilir, gayet güncel ve yüksek ihtimalle iOS 19 güncellemesini alacak

Aktif kullanıyorum 3 sene oldu hiç bir şekilde kasma donma vesaire yok. Ancak pili çok az gidiyor. 4-5 saat max. Piline göre al

ios 19 alır muhtemelen.
Pil konusunda herkes aynı konuya değiniyor, benim için problem değil. Temiz bir cihaz almayı düşünüyorum. Güncelleme konusunda çok araştırma yaptım kimisi destekleme alacak, kimisi almayacak diyor...

Geri
Yukarı