2025'te ne olacak?

Tahmin mi yürütüyorsunuz yoksa kesin bir kaynağınız mı var? robotların vakti geldiğinde yöneteceğini bilmek o kadarda zor değil, lakin 2030 onun için erken gibi bilemiyorum.

Tahmin mi yürütüyorsunuz yoksa kesin bir kaynağınız mı var? Robotların vakti geldiğinde yöneteceğini bilmek o kadar da zor değil, lakin 2030 onun için erken gibi bilemiyorum.

Hocam bunun için kaynağa gerek var mı sizce insanoğlunun tembelliğini bilmiyor musunuz açgözlülüğünü adam sora varken niye editöre para versin metin seslendiriciler varken neden kendi seslendirsin gibi gibi.

Ekonomi şimdikinden daha kötü olacaktır.

Hocam bunun için kaynağa gerek var mı sizce insanoğlunun tembelliğini bilmiyor musunuz açgözlülüğünü adam sora varken niye editöre para versin metin seslendiriciler varken neden kendi seslendirsin gibi gibi.
Hocam bunu biliyorum da demek istediğim 2030'a böyle bir kaynağınız var mı? yoksa bunları çok iyi biliyorum ben.

Elektrikli araçlar konusunda büyük gelişmeler olacağını düşünüyorum.Batarya tipi,kapasitesi ve şarj hızı anlamında.

Hocam bunu biliyorum da demek istediğim 2030'a böyle bir kaynağınız var mı? Yoksa bunları çok iyi biliyorum ben.

Gelecek hakkında nasıl bir kaynağa sahip olabilirim zaman yolcusu muyum hocam :D. Fakat şunu çok iyi biliyorum büyük şirketler şimdiden küçülmeye gidiyor 2030 gibi büyük bir robot çalışan kadrosu olacak.

Gelecek hakkında nasıl bir kaynağa sahip olabilirim zaman yolcusu muyum hocam :D. Fakat şunu çok iyi biliyorum büyük şirketler şimdiden küçülmeye gidiyor 2030 gibi büyük bir robot çalışan kadrosu olacak.
Dostum demek istediğim kesin bir tarih veriyorsun 2030'da olacak diye, o yüzden söylüyorum bir kaynak mı var varsa da paylaş bizde bilelim diye. yanlış anlaşılma olmasın.
Robotlar, yapay zeka gelişecek her türlü bunun bende farkındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı