2080S satıp yeni bir kart almak mantıklı mı?

Traviss Bickle

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar,

Şu an elimde MSI 2080S Ventus var. Bunu ikinci elden satıp stoklar normale döndüğünde 30xx serisi bir kart almak mantıklı olur mu sizce? Yoksa uğraşmaya ve ekran kartsız ya da kötü bir ekran kartı ile geçireceğim zamana değmez mi? Fikirlerinizi almak istedim.

Merhabalar,

Şu an elimde MSI 2080S Ventus var. Bunu ikinci elden satıp stoklar normale döndüğünde 30xx serisi bir kart almak mantıklı olur mu sizce? Yoksa uğraşmaya ve ekran kartsız ya da kötü bir ekran kartı ile geçireceğim zamana değmez mi? Fikirlerinizi almak istedim.

Bence değmez. Zaten kartınız güçlü ve satsanız bile üzerine para koyup 2080SLE aynı performansı veren bir kart alacaksanız büyük ihtimalle. Gereksiz yere para kaybetmiş olacaksınız. 4000 serisinde mantıklı olabilir ama.

Bence değer. O kartı 9000-10000TL gibi bir fiyata satıp stoklar düzeldiğinde RTX 3080 alınılabilir. Neredeyse 2 katı performans farkı var. Tabi ben stoklar düzelene kadar RX 550 kullanamam diyorsanız o zaman satmayın derim. Ve stokların ne zaman düzeleceği tam belli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı