2080S satıp yeni bir kart almak mantıklı mı?

Bence değer. O kartı 9000-10000TL gibi bir fiyata satıp stoklar düzeldiğinde RTX 3080 alınılabilir. Neredeyse 2 katı performans farkı var. Tabi ben stoklar düzelene kadar RX 550 kullanamam diyorsanız o zaman satmayın derim. Ve stokların ne zaman düzeleceği tam belli değil.
Surekli oyun oynayan biri degilim. RX 550 ile idare ederim. Yine de stoklar duzelene kadar bekleme fikri, belli bir tarihi belirtmediginden emin olamiyorum.

Satıp 3060'lı sistem alıp, stok sorunlu bittiğinde de satmak mantıklı olabilirdi.
Bunu anlamadim. :D

Aklimda kesin bir kart yok acikcasi. Elime gecen para ile daha iyi ne alabilirsem.
Biraz ilanları inceledim, 10.000 lira ve civarına satılıyor çoğu kart. Üstüne para eklemeyecekseniz satıp başka bir kart almanızı önermiyorum, piyasa karışık zaten. Aldığınız riske değmez.

2080 Super'i 25 Şubat olmadan satıp İtopya'daki 8000 TL'lik sistemi almak mantıklı olabilirdi bence. Diğer parçalarını satardınız. Ekran kartını da stok sorunu bittiğinde satıp 3070/3080 ile güncellerdiniz.

Biraz ilanları inceledim, 10.000 lira ve civarına satılıyor çoğu kart. Üstüne para eklemeyecekseniz satıp başka bir kart almanızı önermiyorum, piyasa karışık zaten. Aldığınız riske değmez.
Para eklemeyecegim.

2080 Super'i 25 Şubat olmadan satıp İtopya'daki 8000 TL'lik sistemi almak mantıklı olabilirdi bence. Diğer parçalarını satardınız. Ekran kartını da stok sorunu bittiğinde satıp 3070/3080 ile güncellerdiniz.
Simdi anladim.

İlerde ne olacağı belli bile değil fazla oyun oynamayan biriyim diyorsunuz. Satıp bir üst seviyesi kart almayı düşünüyorsunuz sizin kartınız zaten çooook uzun süre sizi idare edebilecek bir kart piyasa kısa vadede asla düzelmeyecek görünen köy kılavuz istemez.

Akıl vermek istemiyorum karar senin ben yorumumu yapmak istedim. Dilediğini yapabilirsin usta.

Geri
Yukarı