21 yaşındayım ve hiç kız arkadaşım olmadı

Sen dünyaya ve insanlara karşı fazla yumuşak iyi görüşlü olabilirsin. Bir tane kız sana "Ay bir git be salak!" dediği için mi kızlarla konuşmanı kestin? Bence bu trajikomik bişey. Bende herkese karşı bana nazik davrandığı sürece naziğimdir. Açıkçası ben 16-17 yaşına kadar çok hassastım, her kötü söz söylendiğinde çok kırılırdım falan. Bu gibi şeyleri takmana gerek yok kısaca, senin hakkında kötü düşünebilir tüm insanlar birbiri hakkında kötü düşünür ama yüzüne söyleyemez. Bence sen takma kafana ya, dışarı çıkıp yapacak aktiviteler bul. İlla kız arkadaşın olacak diye bişey yok, kız arkadaşım olsun istiyorsan internette youtube'da forumlarda bu konular hakkında tecrübeli çok insan var. Hepsi deneyimlerini vs. anlatıyor bu gibi yazıları ve videoları izleyerek fikir edinebilirsin bence.

@XMixtelXx çok yanlış geldin, bu konu için en son forumlardan birisi bu. Asosyal, hayatsız ergen kesimin tavsiyelerini dinleme. Tek başına ömür geçmez. Kadın dediğin sanat eseridir, o duvarlarını yıkmaya çalış.

Geri
Yukarı