2200 TL sistem toplama

Bütçe
2200

toztEEm

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun için PC toplamak istiyorum. GTA V, CS:GO, Mafia, Hitman gibi oyunlar oynamak istiyorum. Çok yüksek bir grafik görüntüsü aramıyorum. Orta ayarlarda rahat bir oyun oynamak istiyorum. Elimde 320 GB HDD mevcut. 120GB SSD olmasını mutlaka istiyorum. @370423

Dostum üzgünüm ama günümüz fiyatları ile sadece LoL, Valorant gibi optimizasyonu iyi oyunları kaldırabilecek APU bir sistem toplayabilirsin. GTX 1050Ti kullanılmış kasalar bile 4000 liradan başlıyor, benim tavsiyem ikinci el GTX 1050Ti ye sahip bir kasa almanız. 3000-3500 liraya bulabilirsiniz.

Dostum üzgünüm ama günümüz fiyatları ile sadece LoL, Valorant gibi optimizasyonu iyi oyunları kaldırabilecek APU bir sistem toplayabilirsin. GTX 1050 Ti kullanılmış kasalar bile 4000 liradan başlıyor, benim tavsiyem ikinci el GTX 1050 Ti'ye sahip bir kasa almanız. 3000-3500 liraya bulabilirsiniz.

APU sistemle dahasını yapabilir. Bu fiyata.

Tam 2200 lira tuttu ancak HDD veya SSD'ye bütçe yetmiyor, mecburen elinizdeki HDD'yi bağlamanız lazım, bu sistem ile rahatça rekabetçi oyunların çoğunu oynarsınız, Mafia 1-2, Hitman Blood Money ve Absolution gibi eski story oyunları oynayabilirsiniz. Piyasadaki neredeyse bütün platform oyunlarını da oynarsınız. https://www.itopya.com/VDBSak0wOUVWVE5QUkdONE16TTQ4MzY=.share

Anladım. Teşekkürler düşünceleriniz için. Bir önceki konu da işlemci x3440, ekran kartı rx470 önerilmişti. Buna benzer bir sistem toplama şansım yok mu? Güncel donanımlar değil de daha çok şuan da işimi görebilecek bir sistem düşünüyorum.

İkinci el piyasası aptalca bir hal almış durumda, RX 470'i ikinci el olarak GTX 1050Ti'nin sıfırından pahalıya satmaya çalışıyorlar, adam akıllı fiyat sunan birine rastlamanız çok zor. Yukarıda attığım sisteme ilerde GTX 1050Ti takabilirsiniz ve böylece günümüze kadar çıkmış bütün oyunları 1080p oynayabilirsiniz. (son çıkan oyunlarda ayarların lowda olması şartıyla tabii) Ben i3 7100 ve GTX 1050Ti kullanıyorum, hala işimi görüyor, RDR2 ve CP77 hariç her oyunu 60 fps açıyor.

RAM'den 2 tane alın.

2.325 TL.

2168 TL. Kasa şartsa ikinci elden uygun fiyatlı kasalara bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı