2200 TL Sistem Toplama

abdullah ince

Hectopat
Daha fazla  
Sistem nasıl olmus, bakar mısınız ya da bildiginiz guzel bir sistem varsa soyleyebilir misiniz?

5.png

2200 TL bütçe ile RX 460 alınmaz.

O anakart 320TL den fazla etmez. Sakın 400 üstü veriyim bile demeyin.

Çok pahalı bir siteden topluyorsunuz. Nanokatalog dan toplayın ucuz ve güvenilir bir sitedir.

Aşağıdaki sistem Nanokatalog dan toplanmıştır.
  • İntel Pentium G4560 İşlemci (245TL)
  • Toshiba P300 1TB 7200Rpm 64MB Sata 3 Hard Disk (215TL)
  • MSI B250M Bazooka Anakart (375TL)
  • Corsair Vengeance 8GB 2400MHz DDR4 CL14 RAM (275TL)
  • MSI Gaming X GTX 1050 TI 4GB 128Bit Ekran Kartı (780TL)

Burası 1880 TL etti. Kaldı 320TL. Bunla da Kasa+PSU alıyoruz Teknobiyotik isimli siteden.
  • Dark Sub-Zero Kasa (175TL)
  • High Power 500W 80+ PSU (180TL)
35 TL filan aştık bütçenizi aşmamızı istemezseniz RAM olarak:

Crucial Ballistix Sport 8GB 2400MHz CL16 yapınız. Fiyat farkı kalkacaktır. Daha ucuz diye kalitesi sanmayın sakın RAM i.

Monster Notebooklarda kullanılan RAM markasıdır Crucial ;)

Not: Topladığım mağazalar (Teknobiyotik ve Nanokatalog) tamamen güvenilir mağazalardır. Buradaki herkes bilir bunu. İnanmıyorsanız konu açabilirsiniz güvence altına almak için.

Her neyse sonuç olarak aynı fiyata sizinkinden çok daha iyi sistem topladık.

Son düzenleyen: Moderatör:
bunu alabilirsiniz aynı sıstemı bende alıcam

Dosya Ekleri

• PC.png
    PC.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 75
bunu alabilirsiniz aynı sıstemı bende alıcam

Bu da bir tercihtir. Fury isimli arkadaşa ben dizmiştim bu sistemi.

Alacaksanız Nanokatalogdan alın yine Vatan kazık.

Eğer alacaksanız Nanokatalog dan MSI H110M değil de Asrock H110M-DVS R2.0 Anakart alın yoksa Bios Güncellemesi olmadığı için çalışmaz sistem.

Vatandan toplayacaksanız MSI alın. Vatandakiler yapıyor güncellemeyi.

Ama Nanokatalog yapamıyor bu yüzden halihazırda güncel olan Asrock ı tercih ediniz. Skylake bir işlemci olmadan güncelleyemezsiniz yoksa MSI'ı.

Alacaksanız Nanokatalog'u ben de tavsiye ederim. Ahlaklı ticaret yapmaya çalışan bir site. Ayrıca biraz bütçe artışına müsaitseniz 1050Ti yerine RX 470 alırsanız fersahlarca daha performanslı bir sisteminiz olur.

Alacaksanız Nanokatalog'u ben de tavsiye ederim. Ahlaklı ticaret yapmaya çalışan bir site. Ayrıca biraz bütçe artışına müsaitseniz 1050Ti yerine RX 470 alırsanız fersahlarca daha performanslı bir sisteminiz olur.

Bütçe artışı yapmadan da Anakarttan kısabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı