24.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
24000

Hocam 22k fiyata kadar önerebileceğiniz başka alternatifler var mı? Ve daha önce amd işlemciye sahip bir pc kullanmadım hiç pişman olur muyum, avantajı dezavantajı nedir acaba bilgilendirebilir misiniz?

Hocam 22k fiyata kadar önerebileceğiniz başka alternatifler var mı? Ve daha önce amd işlemciye sahip bir pc kullanmadım hiç pişman olur muyum, avantajı dezavantajı nedir acaba bilgilendirebilir misiniz?
Pişman olacağınızı düşünmüyorum. Lenovo ideapad serisine bakabilirsiniz. Omen ile çoğu özelliği aynı ama Omen daha iyi. Itopya üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz.

Bende kullanmamıştım ama çok memnunum. Çok performanslı ve ısınma seviyesi güzel.

1-GPU 95W, Omen'de 100W.
2-SSD 512 GB, Omen'de 1 TB Micron marka 3500/3000 okuma yazma hızlarına bir ssd var.
3-Ekran %45 NTSC, Omen'de %72 NTSC.
4-Kasa tamamen plastik. Omen'de plastik-alüminyum.
5-Üst kısım kalın. Omen'de daha ince.
Şahsi görüş: Kasası çok kaba.

1-GPU 95W, Omen'de 100W.
2-SSD 512 GB, Omen'de 1 TB Micron marka 3500/3000 okuma yazma hızlarına bir ssd var.
3-Ekran %45 NTSC, Omen'de %72 NTSC.
4-Kasa tamamen plastik. Omen'de plastik-alüminyum.
5-Üst kısım kalın. Omen'de daha ince.
Şahsi görüş: Kasası çok kaba.
Son olarak şu laptop içim rahatsız edeceğim sizi. Bu nasıl hocam omenden iyi mi?

Arkadaşlar 3 laptop arasında kaldım. Hepsinde mux var. ACER ve ASUS 140W rtx3060 a sahip. Monster 130W diyor ama bir yerde birinin 150 çektiğine dair ekran görüntüsünü gördüm ama emin değilim. Monsterın ekranı daha büyük ve kalite olarak diğer iki laptoptan daha iyi. Genel özellikleri böyleydi. Fiyatları gün içerisindeki indirimlerle vs aynı şeye denk geliyor. Linkleri bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Laptopu alma amacım oyun, dizi, film vs.

Casper hiç kaliteli değil.
Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama şu laptoplara da bakabilir mısınız bir

Geri
Yukarı