24 ay taksitle iPhone 11 almak

Şu an gerçekten o kadar içimi karamsadılar ki şu an Apple seçtiğim için kendimi aşağılık enayi hissetmeye başladım 24 ay taksit istediğim içinde bir o kadar da fakir. Arkadaşların yorumlarının eseri.

Kanka ben olsam almazdım. Fakat sen istemişsin, alırsın o zaman. Bir daha mı geleceksin dünya? Al gitsin. Kırılırsa da kırılsın.

İlk olarak tavsiyem mümkünse Evkur’dan almayın, çünkü fiyatları şişiriyorlar.

2. olarak ise bütçenizi zorlamak istemiyorsanız daha düşük alternatiflere bakın, minimum 5.000 TL bütçeniz var ise SE 2’yi şiddetle tavsiye ederim. Ekran hariç üst modellerin gerisinde kalmıyor. Eğer büyük ekran istiyorsanız XR alın. 11 zorlayabilir bütçenizi.

Asıl anlatılanı değil inanmak istediğiniz şeyi görüyorsunuz.

Şöyle diyeyim ben sana. Dostum bir sürü telefon markası var. Ben Android tabanlı değil, iOS tabanlı istiyorum. Telefonlara bakıyoruz, iPhone 8 X 11 gibi telefonlar var. Ben 8 Plus almak istedim. En başta ilk istediğim telefon da buydu. Fiyatı da o zamanlar 5.500 TL idi. Fakat o kadar parayı nakit verme imkanım olmadığı için 12 ay veya 24 ay taksitlere baktım, bulamadım. Ve şu an satışı bile kaldırıldı. Almışken de kamerası gerçekten en iyi telefonlardan biri ve işlemcisi de aynı şekilde harika bir iOS cihazı almak istedim.

Şu an gerçekten o kadar içimi karamsadılar ki şu an Apple seçtiğim için kendimi aşağılık enayi hissetmeye başladım 24 ay taksit istediğim içinde bir o kadar da fakir. Arkadaşların yorumlarının eseri.
Kimsenin amacı sizi bir kötülüğe sürükleme değil. Siz yanlış anlıyorsunuz. Biz size daha mantıklı telefonlar varken illa da bir işletim sistemi için Iphone seçmeyin diyoruz. Ben de kullandım diyorum kullanıcı deneyimimi aktarıyorum. Hala da etrafımda onlarca kullanan var. O kadar paraya ülkemizde değecek bir telefon değil. Güzel telefon onda bir şey yok gerçekten güzel ama 24 ay taksitle alınacak kadar değil. Bir tane android alıp yanına da Ipad bile alabilirsiniz yani. Telefon işlerinizi androidden, İOS işlerinizi Ipad'den halledersiniz. Hem iki cihaz almış hem de paranızı daha verimli harcamış olursunuz tavsiyem budur. Kimse 24 ay taksitle bir şey alıyor diye de fakir olmuyor. Her zaman aylık ödemek bazı cihazlar için mantıklı olur. Örneğin bir bilgisayar donanımı aldığımızda 12 ay taksit yapıyoruz İtopya'dan neden çünkü o şekil daha mantıklı. Umarım anlatabilmişizdir. Konuya bakış açınızın bu yönden değiştirirseniz yorumların kötü olmadığını da anlarsınız.

Telefonların taksitle alınması mantıklı değil. Bir de 24 ay için ekstra fahiş para ödeniyor. He siz uygun fiyatlı veya aynı fiyata 24 ay bulursanız ve sizi zorlamayacaksa alırsınız. Yazdığınız 6700TL'ye satılmış olan telefona 11.5k vermek saçmalık, diğerlerinin önerdiği gibi ben de daha düşük model veya SE modellerine bakmanızı tavsiye ediyorum.

Şöyle diyeyim ben sana. Dostum bir sürü telefon markası var. Ben Android tabanlı değil, iOS tabanlı istiyorum. Telefonlara bakıyoruz, iPhone 8 X 11 gibi telefonlar var. Ben 8 Plus almak istedim. En başta ilk istediğim telefon da buydu. Fiyatı da o zamanlar 5.500 TL idi. Fakat o kadar parayı nakit verme imkanım olmadığı için 12 ay veya 24 ay taksitlere baktım, bulamadım. Ve şu an satışı bile kaldırıldı. Almışken de kamerası gerçekten en iyi telefonlardan biri ve işlemcisi de aynı şekilde harika bir iOS cihazı almak istedim.
Ya arkadaşım asgari ücret alıp neden böyle telefonlara bakıyorsun? Sırf masada o simgeyi görmek için kaldıramayacağın yükün altına neden giriyorsun? Kimse sana masaya Android bir cihaz koyduğun için "Iyy fakire bak!" demeyecek.

Kimse sizin fikrinize düşüncenize saygısızlık etmiyor. Ama bir işletim sistemi için de o kadar para vermeye değmez. Huawei'in yeni telefonlarındaki kameralar çok iyi, tasarımı hoş. Ama illa da iOS alacaksanız tutan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı