24 ay taksitle iPhone 11 almak

Sonradan taksitlendirme işiyle halledebilirsiniz. 36 aya kadar veriliyor diye biliyorum.
Ayrıca böyle bir konuya Android veya başka bir marka telefon önerenleri bekliyordum, gelmiş. 24 ay hakkında soru soran bir insan, emin olun muadillerini araştırmıştır. Sizin görüşünüz, onun görüşü olmak zorunda değil.

Sonradan taksitlendirme işiyle halledebilirsiniz. 36 aya kadar veriliyor diye biliyorum.
Ayrıca böyle bir konuya Android veya başka bir marka telefon önerenleri bekliyordum, gelmiş. 24 ay hakkında soru soran bir insan, emin olun muadillerini araştırmıştır. Sizin görüşünüz, onun görüşü olmak zorunda değil.

Teşekkürler dostum. İşte bu kadar basit cevap vermek zor değil.

@Xtron Bazı telefoncularda hala 48 ay taksit yapılabiliyor eğer 48 ay öderim diyorsan alabilirsin ama üstüne bir fiyat katacaklardır. Eğer yapabiliyorsan 12 ay en mantıklısı bence.
Bu 48 ay taksit kontör ile birlikte oluyor onu da ekleyim.

Yoksa yoktur. Daha ucuz modellere yönelmeni tavsiye ederim. Taksit sayısı geçtiğimiz günlerde kısaltıldı. Lüks telefon alıp hava atmak yerine hem daha uygun fiyata bir telefon alabilirsin hem de paran cebin de kalır.

@Xtron Bu turkcell falan bayiileri oluyor büyük ve bilindik yerleri tercih edebilirsin adamlarla anlaşma imzalıyorsun 48 ay taksitle telefonu alıyorsun ama her ay yanında da kontör alman lazım oluyor diye biliyorum. 12 Ay daha mantıklı bence.

Artık dünyanın en zor olayı gibi gelmeye başladı. Taksitle telefon almak. Hiçbir yerde 3 ay veya 6 aydan fazla taksit veren firma vs bir yer yok. Evkur 15 ay veriyor ama velakin bir de toplam ödemede ne görelim 11.500 TL'ye iş bitiyor saçmalığıa bak. Her neyse 24 ay taksitle iPhone 11 alabileceğim herhangi bir yöntem var mıdır ve nasıl yapılır yardımcı olabilecek var mı?

11.000 TL'ye çok güzel 2haftalık tatil yapılabilir.

Daha ucuz modellere yönelmeni tavsiye ederim. Yoksa yoktur. Taksit sayısı geçtiğimiz günlerde kısaltıldı. Lüx telefon alıp hava atmak yerine hem daha uygun fiyata bir telefon alabilirsin hem de paran cebin de kalır.

Kardeşim bitmeyecek misiniz siz? Amacım hava atmak veya masaya Apple koymak değil artık insanı tanımadan duyar kasmayın yeter artık sizin yüzünüzden ban da yiyorum. Sizin için tane tane izah edeyim. Kendimi bildim bileli Android kullanıyorum artık IOS'a geçmek istiyorum ve arkadaşımda 8 Plus olduğu için deneyimleme fırsatı da buldum çok cazip etti beni her konuda güncellemesinden tut kamerasına, performansına, işlemcisine içeriğine, teknik servisine şimdi Android önerenler olacak onun da fiyatlarını görüyoruz yukarıda bir arkadaşta atmıştı :)

@Xtron bazı telefoncularda hala 48 ay taksit yapılabiliyor eğer 48 ay öderim diyorsan alabilirsin ama üstüne bir fiyat katacaklardır. Eğer yapabiliyorsan 12 ay en mantıklısı bence.
Bu 48 ay taksit kontör ile birlikte oluyor onu da ekleyim.

Turkcell ana bayisi olmayan ama küçük bayilerden bahsediyosunuz sanırım.

Kusura bakmayın da bu temel ihtiyaç ev araba değil telefona 24 ay taksit yaptırmak ne? iPhone almazsa ölecek gibi davranmayın bana. Sanki iPhone yaşamamız için gereken su, yiyecek gibi temel ihtiyaçlardan.

Duyar yapmaktan vazgeçseniz artık. Zevk meselesi parası olan kendine güvenen alır.

Alacak paran yoksa neden almaya çalışıyorsun? Bir satıcı 24 ay taksit verse bile 2.000 lira gibi bir fark koyar zaten.

Cebime mi baktın? Sen mümkünse benim konularıma yazma bir daha duyar kasmayı bıraktığın zaman yazabilirsin ama mantıklı cevaplarla.

Geri
Yukarı