24 Haziran 2018'de Erken Secim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Sayin cumhurbaskanimiz az önce acikladi. Siz bu konuda ne düsünüyorsunuz?

28 Haziran'da olsa İYİ Parti ve Meral Akşener korkusu sardı. 4 gün bekleyemediler. 2019 yılının sonunu ise beklemek bile istemediler. Çünkü; OHAL baskısı, adaletsizlik ve eşitsizlikler, artan zam ve vergiler 2019 yılını bekletemezdi. Aradan çıksın istediler. Boykot ediyorum. Sandığa gitmeyeceğim. Hakkım da haram olsun.

Not: Sadece düşüncemdir, kimseyi siyasi görüşüne göre yargılamam. Herkes özgürdür. İsterseniz konuyu yayınlayıp, hemen kilitleyin. İsterseniz de yorumlara açık olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl daha bekleselerdi ciddi anlamda oy kaybedeceklerdi. Ülkenin durumu ortada gittikçe kötüye gidiyor. Erken seçim ile oldu bittiye getirecekler olayı. Bu şekilde devam edip normal seçim zamanı seçim olsaydı alamayabilirlerdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:03'den 3:55'e kadar olan kismi iyi dinlemenizi öneririm.
Tehlikenin farkinda misiniz?

28 Haziran'da olsa İYİ Parti ve Meral Akşener korkusu sardı. 4 gün bekleyemediler. 2019 yılının sonunu ise beklemek bile istemediler. Çünkü; OHAL baskısı, adaletsizlik ve eşitsizlikler, artan zam ve vergiler 2019 yılını bekletemezdi. Aradan çıksın istediler. Boykot ediyorum. Sandığa gitmeyeceğim. Hakkım da haram olsun.

Not: Sadece düşüncemdir, kimseyi siyasi görüşüne göre yargılamam. Herkes özgürdür. İsterseniz konuyu yayınlayıp, hemen kilitleyin. İsterseniz de yorumlara açık olsun..
Sizden bir şey rica etmek istiyorum. Oy kullanmayarak şuan ki devlete oy vermeyen herkesin hakkına girmiş oluyorsunuz. En azından gidip kafanıza göre birine oy verin. Eğer oy kullanmazsanız oyunuz otomatik olarak hükümete geçiyor. O zamanda ben bu ülkeyi mahveden devlete oyunuzu gönderdiğiniz için hakkımı size ve oy kullanmayan herkese haram ediyorum. Devlete oy verene de , hiç oy kullanmayana da hakkım haram zift olsun.

Gün geçtikçe kötüye giden bir ülke. Artık bu durumdan etkilendiğini hisseden bir güruh... Hani şu yavaş yavaş ısıtılan kurbağa deneyi... Biraz daha zaman geçse daha da tehlikeye girecek olan oylar.

Bir tarafta da kime oy vereceğini kara kara düşünen gerçek vatanseverler...

Bu duruma gelme sebebi hepimiziz. Lütfen artık gereği olsun umuduyla yine oy vereceğiz.

Ek: Allah'ını seven üstüme alternatif cumhurbaşkanı adayı atsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı