Secim Sonrasi Dolarin Durumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuduğum mesajlardan bazılarını gördükçe, yavan bir ironiden ibaret olmalarını ümit etmek geliyor içimden. Aksi halde, bir teknoloji forumuna üye olup bilgi paylaşımında bulunacak farkındalık seviyesine sahip olan bir insanın, bu denli akıllara zarar ve çağ dışı düşünce yapısına sahip olabilmesine açıklama getiremem. Diğer konu başlıklarından edindiğim izlenime göre bu platformun ortalama sakinlerinin hangi dünya görüşüne sahip olduklarını da göz önünde aldığımda, gözlerime inanmakta güçlük çektiğim yorumların hepsinin bu başlık altında toplanmasının sebebine yönelik aklıma başka şeyler geliyor.

Ayrıca 80 90 lı yılları şuan ile karşılaştırmak cahilliktir.
Neye göre birader, ne alaka? Bunu neye dayanarak söyledin? Ayrıca şunu da düşünün beyler, kimse dile getirmiyor ama biz şuan savaş halindeyiz zaten. Askerim Suriye'de Kuzey Irak'ta sınırlarımız dışında savaşıyor. Bu şartlar altında ekonomik olarak zor bir dönem yaşıyor olmamız normal değil mi? UmkuT senin gibi kendini okumuş zanneden 10 tanesini cebimden çıkarırım bu da aklında olsun.

• Beğen
İfadeler: MAG
Algı operasyonlarına en özet şekilde muhteşem cevap!
Gençler izlemenizi tavsiye ediyorum ülkenin durumuna sallamayın lütfen en büyük ilk 15 ekonomisine giriyoruz neredeyse bu haldeyken hala beğenmiyormuşsunuz gibi yapmayın, dolar da düşecek elbet ama önünüze gelene sallamayın lütfen.

Sen doların 2 TL ama ülkenin rezalet olmasından yanasın anladım.
Dolar 2 lira olsa ülkenin rezalet olma ihtimali var mı sence?? :ROFL::ROFL::ROFL:
Farkli sonuclar gorsek bile en fazla 4 civarlarina iner gibi geliyor bana. Sizce nasil bir tablo ile karsilasacagiz?
Bana kalırsa ülke üretmediği sürece doların düşeceği yok. Fabrikaları da satıyoruz, biraz zor yani. Çok bir fark olmayacaktır kim seçilirse seçilsin. Uzun dönemde etkiyecektir bence.

O zaman dilimi ayrı bu ayrı o zamanki insan ayrı bu zamanki insan ayrı geleceğimi görüyorsun ?
Bak, hem 80'li 90'lı yıllardaki durum neydi diyorsun hem de o zamanın dilimi ayrı bu zamanın dilimi ayrı diyorsun. Ben de sormak isterim o zamanın dilimiyle bu zamanın dilimi aynı mı? Ha bu arada 80'li 90'lı yıllardaki halimize iyi demiyorum sadece bir soru sordum.

Herkesin fikri ve görüşü farklı olabilir tabi herkese de saygım var ama ben tüm yetki bir adama bırakılınca ne olacak görmek istiyorum açıkcası.

16 senedir tüm yetki bir adamda zaten. Bana bu ülkede Tayyip'in istediği ama olmayan bir şey gösterir misin?
Evet Gezide şehit olan polislerimiz boşuna şehit olmadı!

Gezide kaç polis şehit oldu bir liste paylaşır mısın?

Peki kaç insan öldü, kaçı sakat kaldı? Kaçının gözü çıktı? Ali İsmail Korkmaz nasıl dövülerek öldürüldü?
Neyse, ben bugün gider oyumu kullanırım. Sonuç ne çıkarsa çıksın mutlu olacağımı biliyorum :cool:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı