24 Haziran Seçim Sonucu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yurtdışında yaşıyorsun herhalde, bu kadar rahat olduğuna göre. :D
Yok Türkiye'de Eskişehir'de yaşıyorum. Rahatlığımdan değil artık başkalarına laf anlatmaya çalışmaktan bıktım. Onun için diyorum varsın 1 dolar 10 TL olsun, soğan 80 TL olsun diye. Bu millet yaşamadan akıllanmayacak belli. Yumurta bir tarafa gelecek illa.:)

Maalesef siz de HDP'ye terörist damgasini yapistirmissiniz. Baskanlari hapisteyken Cumhurbaskani adayi oldu stratejik ya da gönülden %10 küsür bir oy aldi ve hala terörist duyorsunuz. Türkiye'nin bu secimlerdeki demokrasi utanci bence yeter.
HDP başkanını PKK yandaşı olmadığını kanıtlayacak bir fotoğraf yada bir belgeniz var mı?
photo.jpg

Bazı şerefsizlerin hile yaptığı apaçık ortada ki bunu 5 yaşında çocuk bile bilir.Bu normal çünkü geleneksel bir şey haline geldi.He madem normal yolla sürekli bunlar oluyor her türlü hile yapılıyor filan başka yoldan hallederler elbet bir gün! Mehteri biri versin lütfen ve ırmağının akışına ölsün birileri bakalım bu sefer ne olacak? Ama yakında savaş çıkacak bu kesin. Ölülerde cabası.
HDP başkanını PKK yandaşı olmadığını kanıtlayacak bir fotoğraf yada bir belgeniz var mı?
Eki Görüntüle 309744
Yandaşı değil bu o çözüm sürelerinde olan bir şey..

Yok Türkiye'de Eskişehir'de yaşıyorum. Rahatlığımdan değil artık başkalarına laf anlatmaya çalışmaktan bıktım. Onun için diyorum varsın 1 dolar 10 TL olsun, soğan 80 TL olsun diye. Bu millet yaşamadan akıllanmayacak belli. Yumurta bir tarafa gelecek illa.:)

Yukarıda da dediğim gibi, pek sanmasam da artık ekmek bile alamayınca fikirleri değişir belki. Gerçi Hollanda ile sorun yaşadığımızda portakala tabanca ile ateş açan bir kitleden bahsediyoruz, fikirleri değişse ne olacak o da şüpheli. Olan bize oluyor, o kadar rahat olma bence. :D Baksana kendi kadın seçmeni, genel olarak kadınlara "gerizekalı" diyor ve herkes bunu destekleyip alkışlıyor, ben ne diyeceğimi bilemiyorum şahsen.

Sonuç ne çıkarsa çıksın bu ülke bizim. Beklediğim sonuç gelmedi ancak umarım hayırlısı olur, ne
kadar inanmasam da.

(Bazı arkadaşlara tavsiyem internetteki videolara biraz bakmaları. Toplu oy pusulaları, toplu mühür vurulan yerler, sandık başkanının çuvalla tuvalete girmesi...)

"Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan, ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstehaktır ona her türlü zillet.
"
-Ömer Hayyam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı