24 Mbps internetim var fakat 15 Mbps geliyor

Wi-Fi mi? Kablolu mu? O modemde bir ara çok Wi-Fi sorunu yaşanıyordu kendim dahil.
kablolu
Wi-Fi mi? Kablolu mu? O modemde bir ara çok Wi-Fi sorunu yaşa
Bana da aynısı oldu 50 Mbps'nin 12'sini alıyordum aradım 30 dakikada halloldu daha da olmadı.

nıyordu kssfendim dahil.
Kablolu bağlantıda yavaş hız geliyorsa arayarak arıza kaydı oluşturabilirsin. Bazen telefondayken de düzeltebiliyorlar.

Bu arada herkesi uyarayım; bu tür herke
Kablolu bağlantıda yavaş hız geliyorsa arayarak arıza kaydı oluşturabilirsin. Bazen telefondayken de düzeltebiliyorlar.

Bu arada herkesi uyarayım; bu tür herkesin görebileceği yerlerde konu sahibinin yaptığı gibi dış bacak IP adresinizi yayınlamayın... Statik IP yoksa modemi kapatıp açmak bunu değiştirse de anlık olarak kötü niyetli biri "varsayılan" bırakılmış arayüz şifresini geçip istemediğiniz değişiklikler yapabilir.

sin görebileceği yerlerde konu sahibinin yaptığı gibi dış bacak IP adresinizi yayınlamayın... Statik IP yoksa modemi kapatıp açmak bunu değiştirse de anlık olarak kötü niyetli biri "varsayılan" bırakılmış arayüz şifresini geçip istemediğiniz değişiklikler yapabilir.hocamşifreyi çok önceden değiştirmiştim
reyiz

Bu arada herkesi uyarayım; bu tür herkesin görebileceği yerlerde konu sahibinin yaptığı gibi dış bacak IP adresinizi yayınlamayın... Statik IP yoksa modemi kapatıp açmak bunu değiştirse de anlık olarak kötü niyetli biri "varsayılan" bırakılmış arayüz şifresini geçip istemediğiniz değişiklikler yapabilir.
hocam önceden panelin şifresini dğeiştirmiştim bişey olmaz umarım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı