240 MM sıvı soğutma önerisi

Piyasadaki çoğu 240mm soğutucu 1100 lira'nın üstündeyken ben 900 liraya aldım, ayrica upgrade yaparsam da sıkınti olmaz diye düşündüm. Ama sıkınti olacaksa iptal edebilirim.
Hocam doğru olanı yaptınız dolar artıyor. 900 liraya Corsair kalitesinde ve garantisinde ürün aldınız içiniz ferah olsun. 6 yıldır ben Corsair h100i kullanıyorum üzerine 3 sistem yeniledim. Siz arkadaşlara kulak asmayın bu tarz ürünler siz değiştirmedikçe eskimez.

Dosya Ekleri

• DSC_0004.JPG
    DSC_0004.JPG
    203,3 KB · Görüntüleme: 45
Hocam doğru olanı yaptınız dolar artıyor. 900 liraya Corsair kalitesinde ve garantisinde ürün aldınız içiniz ferah olsun. 6 yıldır ben Corsair H100i kullanıyorum üzerine 3 sistem yeniledim. Siz arkadaşlara kulak asmayın bu tarz ürünler siz değiştirmedikçe eskimez.

Corsair olması bir şey değiştirmez. Marka bazlı bakıyorsan direk bırak bu işleri. Corsar'in çöp modellerini sayarsam bakakalırsın böyle. Ondan daha performanslı soğutucuda var o fiyata.

Corsair olması bir şey değiştirmez. Marka bazlı bakıyorsan direk bırak bu işleri. Corsar'in çöp modellerini sayarsam bakakalırsın böyle. Ondan daha performanslı soğutucuda var o fiyata.
Doğru hocam bir şey değiştirmez. O yüzden Corsair bana 5 yıllık eskiyen psu'm için modüler kablo seti yolladı 👍

Doğru hocam bir şey değiştirmez. O yüzden Corsair bana 5 yıllık eskiyen psu'm için modüler kablo seti yolladı 👍

O fiyata daha iyileri varken neden kötüsünü alsın? Siz marka bazlı bakmaya devam edin. Marka bazlı bakmaya devam ettikçe böyle sığ kalırsınız.

900 liraya sıvı soğutucu önerisi yapar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı