2400 TL’ye oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
2400

baranngungor

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bir çalışma masası yaptırdım ancak şu an için bir koltuğum yok. Oyuncu koltuklarına baktım çok fazla cafcaflı olmayan ve terletmesini istemediğimden kumaş olmasını tercih ettiğim birkaç model buldum ancak kullanıcısı varsa deneyimlerini paylaşması açısından bu konuyu oluşturdum. Ek olarak bu modeller dışında önerisi olan varsa öneriye açığım. Bütçem maksimum 2400. Modeller ise şunlar:

Hawk Fab V3

xDrive Toryum

Merhabalar, bir çalışma masası yaptırdım ancak şu an için bir koltuğum yok. Oyuncu koltuklarına baktım çok fazla cafcaflı olmayan ve terletmesini istemediğimden kumaş olmasını tercih ettiğim birkaç model buldum ancak kullanıcısı varsa deneyimlerini paylaşması açısından bu konuyu oluşturdum. Ek olarak bu modeller dışında önerisi olan varsa öneriye açığım. Bütçem maksimum 2400. modeller ise şunlar:

Hawk Fab V3

xDrive Toryum

Zamanında 1125'e almıştım bunu şimdi fiyatlar böyle olmuş :(

Kullanıcısı mısın acaba, iyi midir? Ben inceledim videolara baktım biraz fotoğraflarda da gördüğüm kadarıyla oturma yeri biraz ince yapılmış gibi. Bu ağrı veya rahatsızlık tarzı bir problem yaratır mı bilemedim.

Evet ince ama kimse şikayetçi değil rahatlığından. Bende çok araştırdım. Ek olarak sünger sertliği 60 Dansite. Çok daha sağlam. Göçme yapmaz. 1 ay sonra alıyorum bu arada.

Zamanında 1125'e almıştım bunu şimdi fiyatlar böyle olmuş :(
Bunlar da hoş duruyor, teşekkür ederim. Memnun musun? Göçme veya bir süre kullanım sonrasında gıcırtı oldu mu acaba?

Evet ince ama kimse şikayetçi değil rahatlığından. Bende çok araştırdım. Ek olarak sünger sertliği 60 Dansite. Çok daha sağlam. Göçme yapmaz.
Anladım hocam teşekkür ederim.

1 senedir kullanıyorum şu an için bir problemini görmedim. Belki yastık kısmını sevmezsin bilemem tabii ben yumuşak sevdiğimden benim için güzel. Çevresi deri oturma yeri kumaş bu winner serisinin o yüzden bunu tercih etmiştim. Ödeme adımında YouTube'dan bulduğum bir kodu girdim 75 TL indirim gelmişti. 🤣

1 senedir kullanıyorum şu an için bir problemini görmedim. Belki yastık kısmını sevmezsin bilemem tabii ben yumuşak sevdiğimden benim için güzel. Çevresi deri oturma yeri kumaş bu winner serisinin o yüzden bunu tercih etmiştim. Ödeme adımında YouTube'dan bulduğum bir kodu girdim 75 TL indirim gelmişti. 🤣
Teşekkür ederim 😊

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı