240K sayısal sıralama için tercih önerisi

Dogank

Hectopat
İstanbul'da üniversite ve mühendislik olarak ne önerirsiniz? Kesinlikle mezuna kalmayı düşünmüyorum. Makine, endüstri ve mekatronik mühendislikleri arasında gidip geliyorum sürekli. Birkaç üniversite baktım hepsini sitede gömmüşler. Ne yapacağımı şaşırdım. İstanbul Ticaret, İstanbul Aydın, Üsküdar, İstanbul Sağlık ve Teknoloji, İstanbul Gelişim vb. üniversitelerin hepsi çöplenmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaçıncı mezunun hangi şehirleri istiyorsun vakıf üniversitesi ister misin ailenin maddi durumu yüzde 50 okutmaya yeter mi gibi ayrıntıları bilmiyorum ama 240 binden sadece istanbul tercihi yapicaksan gencligine yazik mezuna birak istemediğini yazmissin biliyorum ama apartmandan bozma universiteler veya temel muhendisliklerden uzak bolumlerde okuman gelecegin icin problemli olabilir

Kaçıncı mezunun hangi şehirleri istiyorsun vakıf üniversitesi ister misin ailenin maddi durumu yüzde 50 okutmaya yeter mi gibi ayrıntıları bilmiyorum ama 240 binden sadece istanbul tercihi yapicaksan gencligine yazik mezuna birak istemediğini yazmissin biliyorum ama apartmandan bozma universiteler veya temel muhendisliklerden uzak bolumlerde okuman gelecegin icin problemli olabilir
Tercih süresi geçti dostum. Artik çok geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı