25.000 TL hazır sistem önerisi

Bütçe
25 bin TL
Anladım teşekkür ederim sadece merak ettğimden sormak istedim çok çabuk karar verdim ve çok çabuk halloldu 😅 Ti modelinin alacağım sanırım ama acaba biraz daha fedakârlık yapıp RAM kapasitesi yükseltsem mi diye düşünüyorum 16 yeterli olur mu sizce?
16 bence yetersiz misal Hogwart Legacy gibi oyunlarda kullanım sınıra dayanıyor nerdeyse bunu ben yaşadım bütçe varsa 32 yap kesin yap hem ileriye dönük + sı olur.

Anladım teşekkür ederim sadece merak ettğimden sormak istedim çok çabuk karar verdim ve çok çabuk halloldu 😅 Ti modelinin alacağım sanırım ama acaba biraz daha fedakârlık yapıp RAM kapasitesi yükseltsem mi diye düşünüyorum 16 yeterli olur mu sizce?
16 şimdilik idare eder ayrıca sitenin kendi yükseltmesi 4.500 tl. 3000 tl ye 32 gb 6000 mhz ramler var zaten asla değmez.

Hocam eğer 1 yıl sonra ram yükseltirim gibi bir düşünceniz varsa 1x16 Ram alın seneye bir tane daha 16 alıp takarsınız. Diğer türlü 2x8 alsanız satmakla uğraşıp sonrasında 2x16 almak daha pahalıya gelebilir

Bu arada 4060 Ti.

Hocam eğer 1 yıl sonra RAM yükseltirim gibi bir düşünceniz varsa 1x16 RAM alın seneye bir tane daha 16 alıp takarsınız. Diğer türlü 2x8 alsanız satmakla uğraşıp sonrasında 2x16 almak daha pahalıya gelebilir.

Evet doğru söylüyorsunuz bu daha mantıklı bu arada 4060 Ti 12 GB değil miydi bu PC'dekler yeni versiyonu mu nedense 12 GB VRAM kapasitesine sahip olduğunu hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı