25.000 TL hazır sistem önerisi

Bütçe
25 bin TL

TRdarnees62

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm. Sizden hazır sistem alma konusunda yardım istiyorum. Sizler de biliyorsunuz ki günümüz oyunları ve ilerleyen dönemlerde çıkacak olan oyunların istediği sistem gereksinimleri bir hayli yüksek ve yüksek sistemlerin sadece gereksinimleri değil, paraları da yüksek. Sizden ricam aşağıda bütçe kısmına yazdığım bütçe ile günümüzde hangi hazır sistem alınmalı yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki 4060 Ti ile 4060 arasında ki fark nedir sizin bir de xdraconun paylaştığı PC'ler arasında galiba tek fark ekran kartı sizin attığınız Ti diğer arkadaşın attığı düz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS farkı. Sizin için FPS farkı sorun değilse 4060 da alınabilir.

Peki 4060 Ti ile 4060 arasında ki fark nedir sizin bir de xdraconun paylaştığı PC'ler arasında galiba tek fark ekran kartı sizin attığınız Ti diğer arkadaşın attığı düz.
Bütçen varsa Tİ modeli almak daha mantıklı kanki ben tam bütçene göre ayarladım sadece.

Bütçen varsa Ti modeli almak daha mantıklı kanki ben tam bütçene göre ayarladım sadece.

Anladım teşekkür ederim sadece merak ettğimden sormak istedim çok çabuk karar verdim ve çok çabuk halloldu 😅 Ti modelinin alacağım sanırım ama acaba biraz daha fedakârlık yapıp RAM kapasitesi yükseltsem mi diye düşünüyorum 16 yeterli olur mu sizce?

Anladım teşekkür ederim sadece merak ettğimden sormak istedim çok çabuk karar verdim ve çok çabuk halloldu 😅 Ti modelinin alacağım sanırım ama acaba biraz daha fedakârlık yapıp RAM kapasitesi yükseltsem mi diye düşünüyorum 16 yeterli olur mu sizce?
16 yeterli. 32 vb gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı