25.000 TL sistem toplama

Denendi. 4 adet titan x iki r9 295x2 ye yetişemedi. (GTA5 4K)
Sayın Mehmet Yusuf Demir
Aynen gördüm bende o Benchmark testlerini. Bende inanamadım ama durum gerçekten öyleydi. Çünkü özellikle 3 ve 4. kart gerçekten pek bir fps artışı vermiyor.

Afedersin. Konuya direk başını okumadan girdiğimden bu noktayı atlamışım. 2 adet su soğutmalı kartı kasaya sığdırırsanız(işlemcide de varsa 3) tadından yenmez sistem. En kısa zamanda inceleme bekliyoruz.
Kasaya sığıyor. Çünkü o kasa ile çalışma yapan bir elemanla konuştum

Afedersin. Konuya direk başını okumadan girdiğimden bu noktayı atlamışım. 2 adet su soğutmalı kartı kasaya sığdırırsanız(işlemcide de varsa 3) tadından yenmez sistem. En kısa zamanda inceleme bekliyoruz.

Sayın Mehmet Yusuf Demir
Aynen gördüm bende o Benchmark testlerini. Bende inanamadım ama durum gerçekten öyleydi. Çünkü özellikle 3 ve 4. kart gerçekten pek bir fps artışı vermiyor.
En fazla pci express gücü olan işlemci 5960X tir. (40 Birim) 2 karta 16x verebilir. Ama başka işlemciler 2. karta 8x,hatta 4 kart takarsan birine 8, diğerlerine 4x verir. Yani 2 r9 295x2 tam performans alınırsa sistem dünyanın en güçlü oyun sistemi gibi birşey olur. Ve testler doğru. Bir tanıdığım 2 r9 295x2 li sistem topladı. Ve 5k monitörle adeta gta5 i doruklarda yaşıyor, sistem dehşet.

Sayın Mehmet Yusuf Demir

Kasaya sığıyorsa harika. Hayırlı olsun.

Evin kiralıksa değiştir trafoya yakın bir ev tut. Elektrik dalgalanmalarından daha az etkilenirsin şaka yapmıyorum. Komple sistemi yakmayı istemezsin herhalde.
yok bee amerikada bu sistemi deneyen ve kullanan bir çok kişi var. öneri için saol :)

O sisteme kasko falan yapın, sigortalatın. MaazAllah bir voltaj yükselmesine bakar, 25000 lira çöpe gider :cry:
Sayın Mustafa K.
İyi fikir. Değerlendireceğim. :D

Yaklaşık 2 tane R9 295x2 fiyatına 3 tane GTX980Ti alabilirsiniz. Seçim yinede sizin. Custom sıvı soğutma en başta sıkıntılı ve zor gözükebilir. Yumuşak borularla yaptığın sürece çok basit. İnternette bir dünya tutorial (nasıl yapılır) videosu var. Ürünleri EKWB'den satın aldığınız sürece sıkıntı çıkmaz. AMD ile yaşadığım sıkıntılardan dolayı AMD önermedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı