25-30 bin TL hazır sistem önerisi

Bütçe
25000, Max 30000

MustafaOnur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle söyleyeyim, bütçem 25 bin, zorlarsam 30 Bin'i görürüm.

İncehesap'tan şöyle bir sistem topladım kendime,

Alınır mı sizce? Gönül rahatlığıyla 22 bin liraya kıyayım mı, yoksa başka bir parça ile mi değiştireyim, veya başka bir hazır sisteme mi bakayım? Yardımcı olursanız sevinirim, seçim öncesi almak istiyorum.

Merhaba, öncelikle söyleyeyim, bütçem 25 bin, zorlarsam 30 Bin'i görürüm.

İncehesap'tan şöyle bir sistem topladım kendime,

Alınır mı sizce? Gönül rahatlığıyla 22 bin liraya kıyayım mı, yoksa başka bir parça ile mi değiştireyim, veya başka bir hazır sisteme mi bakayım? Yardımcı olursanız sevinirim, seçim öncesi almak istiyorum.

Sakın alma çok pahalı güzel bir toplama NVIDIA diz NVIDIA da hazır sistemler fahiş oluyor genelde ya da AMD hazır sistem al öneriler gelecektir ama bunu sakın alma.

Sakın alma çok pahalı güzel bir toplama NVIDIA diz NVIDIA da hazır sistemler fahiş oluyor genelde ya da AMD hazır sistem al öneriler gelecektir ama bunu sakın alma.
İşte toplama işlerini bilemediğim için hazır sistemlere bakıyorum, 3060ti veya 3070 fark etmezsizin, 240mm soğutmalı kasaların hepsinin fiyatları 22-25k arası değişiyor.
i5 12400 işlemcili hepsi

Şu sitedeki mesela, 240mm soğutucu ve 2 TD HDD ekledikten sonra 24 bin fiyatı oluyor.

İşte toplama işlerini bilemediğim için hazır sistemlere bakıyorum, 3060 Ti veya 3070 fark etmezsizin, 240mm soğutmalı kasaların hepsinin fiyatları 22-25k arası değişiyor.
i5 12400 işlemcili hepsi.

Şu sitedeki mesela, 240mm soğutucu ve 2 td HDD ekledikten sonra 24 bin fiyatı oluyor.

SIGMA-PLUS/AMD Ryzen 5 5600/ASUS ROG STRIX Radeon RX 6750 XT OC ARGB 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM bu sistemi öneririm bu arada HDD almayın sistemi özelleştirin.

Geri
Yukarı