25-30 bin TL hazır sistem önerisi

Teşekkür ederim dün sabah sipariş verdim Gaming genden saat 3 gibi kargoya vermişler inşallah bugün gelecek.

Hayırlı olsun hocam bence gerçekten mantıklı ve uygun bir seçim yapmışsınız isterseniz ekipman falan önerebiliriz.

Mouse öneriniz var mı ona söylediniz ama bende almak istiyorum en fazla 500TL'lik.

Tabii sadeliği malzeme kalitesi ve özellikleri ile bu fiyata alınabilecek en sağlam mouse bence G203'dür klasik bir Logitech ürünü eline tam oturur oyunlarda iyi performans verir ama çok sert Flik atarsan yetişemeyebilir.

Mouse öneriniz var mı ona söylediniz ama bende almak istiyorum en fazla 500TL'lik.

Yine de birkaç tane daha atacağım 30Dk'ye molaya çıkmam lazım.

efe hocam ben sistem aldım da monitör klavye kaldı fps oyunları oynicam valorant gibi önerebilceğin monitör varmı bütçe 4–7 k arası

Hayırlı olsun hocam bence gerçekten mantıklı ve uygun bir seçim yapmışsınız isterseniz ekipman falan önerebiliriz.
Çok sağol teşekkür ederim

Efe hocam ben sistem aldım da monitör klavye kaldı FPS oyunları oynayacagım Valorant gibi önerebileceğin monitör var mı bütçe 4–7 k arası.

Çok sağ ol teşekkür ederim.

Tabii bende kendime monitör alacağım zaten 1-2 aydır bayağı piyasasındaydım.

Mouse öneriniz var mı ona söylediniz ama bende almak istiyorum en fazla 500tl lik

Beyaz renk mouse istiyorsan

Bu attığım Mouse'lar arasından ben senin yerinde olsam G203 alırdım hocam. Zaten çok uzun süredir Logitech mouse kullanıyorum G102 G203 şu anda G305 kullanıyorum. @Benjl

Hangi monitörü önerebilirsin.

Nvadia kart kullandığın için sertifalı G-Sync kullanan monitör önerebilirim. Senin için öbür özellikleri nasıl olmalı. Bu fiyata 2K monitör zor ama 8 bin liraya var istersen benim alacağım model bir monitör.

Beyaz renk mouse istiyorsan

Bu attığım Mouse'lar arasından ben senin yerinde olsam G203 alırdım hocam. Zaten çok uzun süredir Logitech mouse kullanıyorum G102 G203 şu anda G305 kullanıyorum. @Benjl

Nvadia kart kullandığın için sertifalı G-Sync kullanan monitör önerebilirim. Senin için öbür özellikleri nasıl olmalı. Bu fiyata 2K monitör zor ama 8 bin liraya var istersen benim alacağım model bir monitör.
Anladım atabilirmisin düşündüğün monitörü

Geri
Yukarı