25-30 bin TL hazır sistem önerisi

Kanka ben tam bilmiyorum, gördüğüm yorumlar söyledim sadece NVIDIA 4060 ekran kartını önerir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka ben tam bilmiyorum gördüğüm yorumlar söyledim sadece NVIDIA 4060 ekran kartını öneriri misin?

Yani öneririm 4060 Ti alsan daha iyi olur bende almayı düşündüm ama ben daha kaslı ve soğuk bir kart olduğu için bir de 4000 serisi çıktığı için fiyatı düşen 3070OC(ASUS) tercih ettim 4060'ın performans olarak baktığında 3060'la çok bir farkı yok ama tabii ki de yeni teknonojisi onu çok daha üstlere çıkarıyor.

Anladım kanka bir tane arkadaş bu sistemi atmıştı senin söylediklerinden sonra çok mantıklı geldi ekran kartı da 4060 Ti CYBER-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

30 bin TL'ye kadar çıkabilirim.

Kanka İtopya'nın kar marjı politikası kötü daha önce bilgisayarcılarda küçük yardımlara gidip iş yaptığımdan biliyorum bizde onlarla aynı distribütör(tedarikçi)'yi kullanıyorduk arada çok fazla fiyat farkı var İtopya'da çok nadir güzel ve kampanyalı kasalar çıkıyor.

Bir bakındığımda şu an İtopya'da hiç F/P hazır sistem olmadığını gördüm sana Gençer Gaming, İncehesap ve gaminggentr sitelerini önerebilirim şu an laboratuvar'da olduğum için sağlıklı bakamıyorum.

Ben geçen aylarda kendime sistem toplamıştım istanbuldaysan sana yardımcı olabiliriz.İs
Hocam ne zaman almayı düşünüyorsun sistemi bugün saat 5 gibi tekrar aktif olabilirim şu an okuldayımda.
Sistem bulsam hemen alacağım ama acelem yok kanka akşam yazabilirsin.

Sistem bulsam hemen alacağım ama acelem yok kanka akşam yazabilirsin.

Tamamdır hocam dediğim gibi istanbuldaysan senin için toplama için bir fiyat alabilirim hem yan parçalarda kaliteli olur ama tam tedarikçi fiyatlarını bilmiyorum istersen senin için 25-30K'lık DDR5 bir sistem baktırırım.

Tamamdır hocam dediğim gibi istanbuldaysan senin için toplama için bir fiyat alabilirim hem yan parçalarda kaliteli olur ama tam tedarikçi fiyatlarını bilmiyorum istersen senin için 25-30K'lık DDR5 bir sistem baktırırım.
Tamamdır baktırabilirsen çok sevinirim.

Nerede oturuyordun İstanbul'sa toplatabilirim yoksa hazır sistem önereyim.

İstanbul'da oturuyorum kanka toplamak pahalı diye biliyorum hazır sisteme göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı