25-30 bin TL masaüstü PC toplama

Bütçe
25000-30000 TL

Dantethenephilim

Femtopat
Merhabalar, "Gaming" için belirttiğim aralıkta İtopya üzerinden bir sistem toplamak istiyorum. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlara sadece şeyi belirtmek istiyorum, ekran kartını RTX 3080 olarak varsayıp toplayabilirsiniz, o da sanırım yaklaşık 10 bin TL civarında olacakmış. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

Merhabalar, "Gaming" için belirttiğim aralıkta İtopya üzerinden bir sistem toplamak istiyorum. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlara sadece şeyi belirtmek istiyorum, ekran kartını RTX 3080 olarak varsayıp toplayabilirsiniz, o da sanırım yaklaşık 10 bin TL civarında olacakmış. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.

Kanka sen en iyi Casper G900 al seni üzmez kendin konfigrasyon yap mükemmel olur ben şu an o bilgisayarı kullanıyom cayır cayır mükemmel Monster falanda kullandım en iyiis G900 Casper'ı sitesinde konfigrasyon yap al en iyisi.

Güzel dostlarım zaten Gaming laptop kullanıyorum uzun süredir Monster, 1080'li bir modeli. Artık sağlam bir masaüstüne geçmek istiyorum. Bahsettiğiniz yeni nesil işlemciler ne zaman çıkıyor yaklaşık olarak? Ve o ürünler çıkış fiyatları itibari ile benim bütçemi sarsacaklar mıdır sizce? Teşekkürler.

İşlemci: Intel 10700K.
Anakart: ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING Intel Z390 4266MHz DDR4.
Ekran kartı: NVIDIA RTX 3080.
RAM: G.Skill 16 GB (2x8GB) Trident Z Neo RGB 3600MHz.
Sıvı soğutma: ASUS ROG STRIX LC 360.
Güç kaynağı: ASUS ROG Thor 850W 80+ Platinum.

Güzel dostlarım zaten Gaming laptop kullanıyorum uzun süredir Monster, 1080'li bir modeli. Artık sağlam bir masaüstüne geçmek istiyorum. Bahsettiğiniz yeni nesil işlemciler ne zaman çıkıyor yaklaşık olarak? Ve o ürünler çıkış fiyatları itibari ile benim bütçemi sarsacaklar mıdır sizce? Teşekkürler.
Hocam senin bütçen deprem olsa sarsılmaz merak etme sen.

İşlemci: Intel 10700K.
Anakart: ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING Intel Z390 4266MHz DDR4.
Ekran kartı: NVIDIA RTX 3080.
RAM: G.Skill 16 GB (2x8GB) Trident Z Neo RGB 3600MHz.
Sıvı soğutma: ASUS ROG STRIX LC 360.
Güç kaynağı: ASUS ROG Thor 850W 80+ Platinum.

Anakart ile işlemci uyumlu değil 10. nesil için Z490 serisi anakart alması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı