25 bin TL eğitim ve oyun için laptop önerisi

Polestar44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. İyi günler dostlar. Eğitim ve oyun amaçlı bir laptop almak istiyorum. Temel olarak kullanacağım programlar: AutoCAD, SolidWorks, ErP programları olacak. Tavsiyeleriz nelerdir? Bütçe 23 bin ile 25 bin TL arası.

20.000 TL peşin fiyatına 6 taksit 3050

veya 26.600 TL ye 4050, en üstteki linkte mevcut.

İyi akşamlar..

20.000 TL peşin fiyatına 6 taksit 3050.

Veya 26.600 TL'ye 4050, en üstteki linkte mevcut.

İyi akşamlar.

Hocam açıkcası bunu almayı düşünüyorum işlemciler kafa kafaya lakin Ti için 2500 TL fark verilir aralarında çok da büyük bir fark yok bir de 3050 olan model 95 W ama Ti olan model için bir watt verisine ulaşamadım.

Bir de sanırım Nitro 5'ler çok ısınıyor tubo mod olmadan 80 dereceler çıkıyor. Daha önce kendim Flight Simulator üzerinde denedim.

Isınmasın istiyorsanız limitli/düşük watt almanız lazım.
Hp Victuslar düşük wattlı.
Acer'le ilgili sorunuzun cevabı aşağıdaki linkte.

Aşağıdaki linkte kabaca Laptop markaları hakkında genel bazı bilgiler vermiştim. Pek kapsamlı değil ama karar vermenize yardımcı olur.

Pardon hatalı link. Aşağıdakine bakınız. :)

O laptopu ben de aldım. 6 aydır kullanıyorum. Sorun yok.

Kurulumu düzgün ve temiz yapmalısınız. Dikkat edin. Performansı da etkiler.
Techopatta vardı bir yazım. Linkini eklerim birazdan buraya.

Aşağıda ki linkte unuttuğum bir husus var. Kurulumun ilk aşamasında sabit diski göremeyebilirsiniz. Sıkıntı çıkarsa konu açın.

Hocam kusura bakmayın içim rahat etmedi geri döndüm.
Benim önerim hala ilk mesajımda ki gibi 3050 veya 4050.

Ben 3050Tİ olan yukarıdaki laptopu aldım ama indirim nedeniyle 3050 den bile daha ucuzdu o zaman. ( 16.300 TL ye almıştım. )

Aşağıdaki videoları izleyerek RTX3050 ile RTX3050Tİ arasındaki farkın 3000TL edip etmeyeceğine siz karar verin. 4050 ise parasını hakediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

4050 vs 3050 ( 3050ti nin 3050 den pek farkı olmadığı için ayrıca test videosu eklemedim.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı