25 bin TL Telefon tavsiyesi

Dönemin en kral telefonlarından mi 6'dan tut S21 Ultra'ya kadar gördüm. Bir iPhone etmez hiçbiri.

Çok saçma bir yorum ve kafa yapısı 12 Pro Max tecrübe ettim telefon hayatımda gördüğüm en iğrenç yapıya sahipti elde çok kötü duruyor saçma bir dengesi vardı yani olayın marka ile alakası yok model ile alakası var S21 S22 Ultra gibi cihazlar varken zorunlu olmadıkça iPhone alınmaz.

Çok saçma bir yorum ve kafa yapısı 12 Pro Max tecrübe ettim telefon hayatımda gördüğüm en iğrenç yapıya sahipti elde çok kötü duruyor saçma bir dengesi vardı yani olayın marka ile alakası yok model ile alakası var S21 S22 Ultra gibi cihazlar varken zorunlu olmadıkça iPhone alınmaz.
Asıl saçma kafa yapısı bu. Ben de 14 Pro Max gibi bir cihazı dahi kullandım ancak şuan 11 kullanmaktayım ve S21 gibi bir cihazı bile tercih etmem. IOS stabilizesi, arayüzü, performansı ve daha saymadığım birçok özelliği ile Androide göre baş tacıdır iPhone. Android cihazından bu yorumları yazarken bol şanslar seneye falan güncelleme desteği kesilir nasıl olsa.

Asıl saçma kafa yapısı bu. Ben de 14 Pro Max gibi bir cihazı dahi kullandım ancak şu an 11 kullanmaktayım ve S21 gibi bir cihazı bile tercih etmem. iOS stabilizesi, arayüzü, performansı ve daha saymadığım birçok özelliği ile Android'e göre baş tacıdır iPhone. Android cihazından bu yorumları yazarken bol şanslar seneye falan güncelleme desteği kesilir nasıl olsa.

Kral birkaç sorum olacaktı;

1-)
0 128 IP11 18k.
2.el 64 IP12 18k hangisi?

2-)
0 128 12 25k.
2.el 128 13 25k hangisi?

3.soru olarak da:
iPhone11 alsam 128.
Diğer modelleri çok aratır mi?
Sıfır bir 128 11 şu anki 18k fiyatına alınır mı?

IOS stabilizesi, arayüzü, performansı ve daha saymadığım birçok özelliği ile Androide göre baş tacıdır iPhone.
Başka özellik sayamazsınız çünkü bunlar dışında bir fark yok artık. Varsa yoksa arayüzde arayüz.. :D Önceden sosyal medyaya kaliteli resim-video yüklüyor diyordunuz şimdi onuda eşitlediler.

Başka özellik sayamazsınız çünkü bunlar dışında bir fark yok artık. Varsa yoksa arayüzde arayüz.. :D Önceden sosyal medyaya kaliteli resim-video yüklüyor diyordunuz şimdi onuda eşitlediler.
Kameranın renk performansı, güncelleme desteği, sağlamlık, arayüz, ve emin ol hala video resim yükleme olayı birçok cihaza göre geçerli ve aklıma gelmeyen niceleri. Hala iPhone piyasanın kralıdır. Köşenizde Android cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Asıl saçma kafa yapısı bu. Ben de 14 Pro Max gibi bir cihazı dahi kullandım ancak şu an 11 kullanmaktayım ve S21 gibi bir cihazı bile tercih etmem. iOS stabilizesi, arayüzü, performansı ve daha saymadığım birçok özelliği ile Android'e göre baş tacıdır iPhone. Android cihazından bu yorumları yazarken bol şanslar seneye falan güncelleme desteği kesilir nasıl olsa.

Başka özellik sayamazsınız çünkü bunlar dışında bir fark yok artık. Varsa yoksa arayüzde arayüz. :D önceden sosyal medyaya kaliteli resim-video yüklüyor diyordunuz şimdi onu da eşitlediler.

O kadar cringesiniz ki birbirinizi elinizde ki cihazlarla kıyaslıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı