25 bin TL'ye Yurt dışı S23 Ultra alınır mı?

Alınır. Bildiğim üzere S23 Ultra cihazlarına server kayıt şeklinde geçen yazılım ile kayıt yapılabiliyor. 4-5k ₺ civarında bir fiyat olduğunu duymuştum, yanlış da olabilir. Bilen birilerine teyit ettirmek lazım.

Hocam o işlem bazı cihazlarda güncelleme almayı durduyordu sanki.

Kayıt ettirmeden ne kadar kullanılabilir?
Samsung modellerinde server kaydı yapılıyor, 2500 TL civarına halledersin IMEI kaydetmek zorunda değilsin. Diğer türlü 8 ay kullanırsın cihazı. Fiyat gayet iyi ve alınabilir. Server kaydı yap uzun yıllar kullanırsın.

Samsung modellerinde server kaydı yapılıyor, 2500 TL civarına halledersin IMEI kaydetmek zorunda değilsin. Diğer türlü 8 ay kullanırsın cihazı. Fiyat gayet iyi ve alınabilir. Server kaydı yap uzun yıllar kullanırsın.
Sağolun hocam.Peki telefonun replika olup olmadigi nasıl anlaşılır?

S24 modellerinede oluyor mu? Ayrıca bir yere sorduğumda ücretinin 250 dolar olduğunu söylemişti.

Alınır. Bildiğim üzere S23 Ultra cihazlarına server kayıt şeklinde geçen yazılım ile kayıt yapılabiliyor. 4-5K ₺ civarında bir fiyat olduğunu duymuştum, yanlış da olabilir. Bilen birilerine teyit ettirmek lazım.
Bende sabit fiyat olarak duymuştum, 200$'dı yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı