25 Ekim 2021 Dolar Kuru 9,79 TL

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kur her yükseldiğinde millet fayda görse bir nebze çözüm çıkarına ulaşılır.
Ancak fakir'in açlıktan kendini öldürdüğü bir ülkeye döndük.
Orta kesim fakir oldu.
Zengin daha zengin.
Siyasiler ise söylememe gerek yoktur herhalde.
Her geçen gün fakirleştiğimi hissediyorum. Öğrenciyim, her geçen gün elime geçen paranın daha az şeye yettiğini görmekten sıkıldım. Para kazanmak için uğraşıyorum çalışıyorum. Sonra kazandığım para pul oluyor. İhtiyaçlarıma ayırmaktan isteklerime para ayıramaz hale geldim. Son sinemaya gittiğimin üstünden 2 ay geçti. :D Gitmek istediğim film geldi gitmedim. Çok beklediğim bilgisayar oyunu çıktı satın alamıyorum. Biriktirmem lazım ki alayım. Bir tane 130 dolarlık götü kırık bir fare alacağım. Her geçen gün fiyatı artıyor. :D
Taksite girmeden fare alamıyorum anasını satayım. Altı üstü 130 dolarlık fareyi taksitle almam gerekiyor. :D Yaşıtlarım bunu hobi haline getirip klavye mouse toplayıp koleksiyon yapıyorlar bende videolarını izliyorum. Tamam hadi bu kadarını da yapmayayım daha azıyla yetinelim dedik. Ya arkadaş ben klavyeye kazandığımın 3-4te birini vermek zorunda mıyım? Mouse'a kazandığımın 3-4 te birini vermek zorunda mıyım? Neden bu kadar yüksek kur var bu siyasiler birbirlerine sormuyorlar bunu?

Elektronik cihaz alma arefesinde olanınız varsa beklemesi alsın! Yoksa şu anki fiyatları göremez 1 hafta sonra bile.

Başka ülkelerde bit pazarında satılan mallarla niye devam etmek zorundayım? Çünkü ülkem böyle istiyor.

Bir saat içinde 10 TL. [Yatırım tavsiyesi değildir.]
One hour later...
FCfWiFEWYAIkuj-

Tabii ki görsel fotoşoktur(!)

Birazdan markete gideceğim. Kahvaltılık alışverişe. Tahminen bir haftalık alışverişe 100 lira ödeyeceğim. Sadece kahvaltılık. :) Aldıklarım lüks değil. Çikolata, peynir, domates. Böyle şeyler.

• Beğen
İfadeler: eth
Ekonomiye puanım $ üstünden $ çok mutluyum. :)

Birazdan markete gideceğim. Kahvaltılık alışverişe. Tahminen bir haftalık alışverişe 100 lira ödeyeceğim. Sadece kahvaltılık. :) Aldıklarım lüks değil. Çikolata, peynir, domates. Böyle şeyler.
Yazdıklarımın bir kısmını daha düzgün hallerde düzenleyeyim de başım belaya girmesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı