25 Ekim 2021 Dolar Kuru 9,79 TL

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada kötü yorum yapanlara sesleniyorum: Eğer azıcık samimiyseniz, azıcık cesaretiniz varsa çıkarın telefonunuzu görelim! Bu işler öyle forumlarda sosyal medyalarda yazarak olmaz..
Sen...
71cefcf29d363a43d111fac1282e70ef2d3d11b6.jpg

@Sekar @377660 ağzınızda diş var(!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vatan hainliği yapma! İcraatları görmemeniz iktidarın suçu değil. Adamlar çalışıyor, sizde biraz çalışsanız da yardımcı olsanız. "Dolar, Euro" diye tutturmuş gidiyorsunuz. Bize ne onların parasından? Biz kendimize yeteriz. Beğenmeyen gidebilir. Bu arada telefonunu çıkar yeğenim.
Bir an ciddiye aldım...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dolar 9.5 olduğunda atmıştım, yine atıyorum. Gün geçtikçe daha az komik oluyor. 9.80 oldu şu an. Yerinde durmuyor ki bu arkadaş?

Arkadaşlar bence sokak röportajlarındaki dayıları abartıyorsunuz. Bence adamların gözünden bakın biraz. Adamlar daha önce göçebe hayat yaşamış ve mevcut iktidarın gelmesiyle yerleşik hayata geçmişler. Mağaradan çıkıp mamut avlayarak geçinirken bir anda 2002 yılıyla beraber kıyafet giymişler, oktan silaha geçmişler, doktorlarla bilimle tanışıp rahat bir hayata geçmişler. Bu adamların ekonomi kötü demesi için tekrardan mızrak kullandıkları döneme geçmek gerek. (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı