25 Mayıs MEB online TYT denemesi nasıldı?

Selamlar ben girmeye çalıştığımda sunucuların çevrimdışı olduğunu söyledi başka yaşayan var mı bu sorunu.
Aksam 8'e kadar vakit var sorun etmeyin. Girersiniz elbette.

Teşekkürler hocam.

Deneme bence de ilginç ve kötüydü. Yanlış anlamayın, kötü veya iyi geçtiğini falan söylemiyorum. Deneme için yaptım yorumu.
Çogu kisi kotu diyor denk geldigim bilmiyorum bana gore de degisik bir deneme iste.

Girebilirsem yazacağım nasıl olduğunu. Uzun süredir girmeye çalışıyorum. İnternet hızım normal olmasına rağmen her ekranda aşırı uzun süre bekliyorum.

IMG_20240525_170630.jpg

IMG_20240525_170954.jpg

Bir güzel iş yapıyorlar, tam yapsalar bari.

Aksam 8'e kadar vakit var sorun etmeyin.
8, son bitirme saati mi yoksa son giriş saati mi?

Merhaba. Bugün YKS öğrencileri için hazırlanan "YKS'ye doğru 2024 TYT deneme sınavı" vardı. Katıldınız mı, katılanlar düşüncelerini belirtebilir mi? Şahsi görüşüm olarak; Türkçe, sosyal ve fen sorularının kolay fakat matematik sorularının aksine, zor olduğunu düşünüyorum. Katılanların da yorumlarını merak ediyorum. :)

Matematik soruları bana çok tuhaf geldi yani yeni nesil gibi ama değil gibi çok tuhaftı ya umarım yarın ki AYT denemesi daha iyi olur.

bu kodlamayı yaptıktan sonra kaydet demeyi unutursak ne oluyor biri bilgilendirebilir mi

Soruları yazan arkadaşlara çok hoş kelimeler söylenmiştir muhtemelen.
Matematik sorularını sanırım Tunç Kurt hazırlamış.
Türkçe soruları ALES kıvamında çok tatlı sorulardı.
Fendeki soruları bilgi sınamak için değil de, ego tatmin etmek için sormuşlar olsa gerek.
Sosyaldeki sorular çok güzeldi. Okurken keyif ala ala okudum.
Bugün AYT'de eğer saçma sapan 3-5 tane Fizik sorusu görürsem direk kapatıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı