250-350 TL tıraş makinesi tavsiyesi

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 731

Ben bunu kullanıyorum 2 farklı tarağı var ikisi de ayarlı. 1 ile 23mm arasında 15 farklı ayar yapılabiliyor. Henüz çekme, koparma falan yapmadı o konuda çok memnunum. Bunun kesme ağzı biraz büyük ama pandeminin başında hem saç hem sakal için almıştım. Sadece sakal için ise belki çok az büyük gelebilir. Bilgiler kısmında yazıyor kaç mm olduğu.

Hocam ben geçen hafta 400 TL he almıştım belki intenette daha uygun fiyatlısı vardır. Aşırı memnunum dijital göstergesi var ayrıca yanılmıyorsam 4 numaranın üzerine kadar tarakları var. 0 numaradan 1 numaraya kadar taraksız ayarlaması vesaire var. Kaliteli bir makine kısacası. Sabah marka bilgisi veririm size. Tam hatırlayamadım şu anda.

Ben bunu kullanıyorum 2 farklı tarağı var ikisi de ayarlı. 1 ile 23mm arasında 15 farklı ayar yapılabiliyor. Henüz çekme, koparma falan yapmadı o konuda çok memnunum. Bunun kesme ağzı biraz büyük ama pandeminin başında hem saç hem sakal için almıştım. Sadece sakal için ise belki çok az büyük gelebilir. Bilgiler kısmında yazıyor kaç mm olduğu.
Sadece sakal için belirtmeyi unutmuşum.

Bunun biraz daha üst modelini kullanıyorum. Gayet memnunum.
Şu nasıl?

Geri
Yukarı