512 GB SSD yeterli olur mu?

yigita11

Femtopat
Daha fazla  
https://www.hepsiburada.com/msi-gp6...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000006G7VM

Bu model SSD yetmez değil mi? Sistemi kuracağım birkaç program indirmem gerekiyor onlar bile bayağı bir yer kaplayacak. Çok fazla yer kalmıyor ondan dolayı bir iki oyun belki indirebileceğim herhalde. Yeni çıkan Monster'lara baktım V25 olanlara gayet güzel dursalar da taksit yapmamaları çok üzücü 2K üstüne koyuyor taksite girince...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çift depolama kullan, ben açıkçası 256 GB SSD 1TB hard disk kullanıyorum, sabit disk alabilirsin yanına 1TB.

240 yeterli bana temiz kullanıyorum.
İndireceğiniz programlar neler? Bana yeterli geliyordu ancak sizi bilemem.
nasıl yetebiliyor ki ya? Çizim programları indireceğim bir de autocad falan bölüm için. Bilemedim valla ne yapsam sonrada darlamasın beni 512 gb.
Dizüstü için 1 TB olursa iyi olur. Yeri geliyor o bile yetmiyor kullanım ihtiyacına göre. Windows, biraz program ve 4-5 tane AAA oyun dolduruyor hemen 500 GB alanı. Uzun vadede 1 TB şart.
haklısınız hocam monster keşke taksit yapsa iş bankasına düzgün bir şekilde bakalım bekleyeceğim bir süre daha monster v25 serisi yeni laptoplar çıkaracak gibi duruyor teşekkürler.

@yigita11 240 GB bir şeye yetmez CS:GO ve Valorantçılara 120 GB versen de yeterli olur. RDR2 tek başına 120 GB yer kaplıyor günümüzde. 512 GB ilk etapta işini görür sonradan 970 EVO, SN750 gibi bir NVMe alıp MSI servisinden değiştirilmesini veya eklenmesini talep edebilirsin.

Son düzenleme:
nasıl yetebiliyor ki ya? Çizim programları indireceğim bir de autocad falan bölüm için. Bilemedim valla ne yapsam sonrada darlamasın beni 512 gb.

haklısınız hocam monster keşke taksit yapsa iş bankasına düzgün bir şekilde bakalım bekleyeceğim bir süre daha monster v25 serisi yeni laptoplar çıkaracak gibi duruyor teşekkürler.
1630190174815.png

Böyle kullanıyorum .

Geri
Yukarı